Narzędzia ogrodowe

Narzędzia ogrodowe to nieodłączny element pracy w ogrodzie. Każdy, kto zajmuje się uprawą roślin, wie jak ważne jest korzystanie z odpowiedniego sprzętu. Dzięki narzędziom ogrodowym praca staje się łatwiejsza, szybsza i bardziej precyzyjna.

Skompletuj potrzebne narzędzia ogrodowe!

Nawet najmniejszy ogród wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Bez odpowiednich akcesoriów ani rusz, dlatego sklepy Castorama zadbały o to, aby oferta narzędzi ogrodowych była bogata. To tutaj znajdziesz wszelkie niezbędne artykuły do cięcia, pielęgnacji trawnika, uprawiania roślin czy porządkowania terenu. Skompletuj swój niezbędnik ogrodnika!

Ręczne narzędzia ogrodowe

Małe narzędzia ręczne pozwolą Ci w odpowiedni sposób zadbać o Twój ogródek warzywny czy ozdobny skalnik z rozmaitymi roślinami. Niewielkie kultywatory, szufle, łopatki, pazurki, motyki czy grabki to niezwykle podręczne i przydatne przyrządy w ogrodzie. Dzięki nim uprawa roślin będzie łatwa i przyjemna. Szeroka oferta marketów Castorama zapewnia Ci wielki wybór poszczególnych małych narzędzi ręcznych do ogrodu.

Narzędzia ogrodnicze na każdy teren

Akcesoria ogrodowe do cięcia pozwolą Ci w optymalny sposób zająć się formowaniem żywopłotów czy pielęgnacją krzewów i drzew. Przydadzą Ci się zarówno do przydomowego sadu, jak i do zawodowej pracy ogrodnika. Wśród nich wybierzesz odpowiednie sekatory i nożyce do żywopłotu, ale i narzędzia ogrodowe przydatne do cięcia innych roślin czy nawet drewna: kosy ręczne, brzeszczoty czy siekiery. Do zaawansowanej pielęgnacji trawnika możesz wykorzystać rozsiewacze czy walce. Doskonałe na każdy teren zielony są rozmaite narzędzia trzonowe, wśród których znajdziesz najlepsze modele szpadli i łopat, grabi, wideł czy grac.

Wyposażenie ogrodnika

Do pracy w ogrodzie możesz także odpowiednio się przygotować, wyposażając się w specjalne ubrania robocze. W ofercie Castorama znajdziesz buty, kurtki i rękawiczki pomocne w uprawianiu roślin czy kształtowaniu terenu. Również rozmaite plandeki i folie oraz taczki przydadzą się do prac w ogrodzie, sadzie, na działce czy innych zielonych terenach. Narzędzia ogrodowe z pewnością przydadzą Ci się przez cały sezon.