Zobacz więcej Bambusy

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Akcesoria doniczkowe

Strzałka w prawo

Bambusy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tyczka bambusowa Verve 240 cm
Strzałka w prawo

Tyczka bambusowa Verve 240 cm

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tyczka bambusowa Verve to naturalna podpora dla roślin wiotkich i pnących. Świetnie sprawdza się w ogrodzie, a z uwagi na wymiary może być stosowana przy roślinach uprawnych osiągających dużą wysokość. Bambus jest wytrzymały, giętki i odporny na działanie wiatru czy deszczu. Tyczka ma naturalną barwę, która dobrze komponuje się z zielenią roślin. Alternatywne materiały - Bambus jest szybko rosnącym surowcem odnawialnym. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Jeśli chcesz ustabilizować rośliny o wiotkich łodygach i pędach, ale zależy Ci na naturalnym rozwiązaniu, tyczka bambusowa Verve będzie dobrym wyborem. Została wykonana z bambusa. To sprawia, że jest wytrzymała, a przy tym lekka. Nie obciąży dodatkowo rośliny, ale zapewni jej podparcie. Bambus jest odporny na działanie szkodliwych warunków pogodowych. Tyczka z bambusa nie jest szkodliwa dla środowiska i sprawdzi się w uprawach ekologicznych. Tyczka bambusowa Verve 240 cm to dobry wybór przy uprawach w ogrodzie albo na większej powierzchni. Z uwagi na wymiary sprawdzi się jako podpora dla gatunków rosnących na dużą wysokość, takich jak pomidory. Ma naturalny kolor, przez co dobrze wygląda nawet w uprawach roślin ozdobnych. Sprawdź też inne produkty z serii Verve.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuTyczka
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaVerve
     Długość produktu2400mm
     Wysokość produktu2400mm
     Grupa kolorystycznaNaturalny
     KolorNaturalny
     MateriałBambus
     Kod produktu3663602557487