Zobacz więcej Tynki mozaikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Tynki

Strzałka w prawo

Tynki mozaikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Tynk mozaikowy Baumit MosaikTop 329 15 kg

Tynk mozaikowy Baumit MosaikTop 329 15 kg

174
/ szt.
11,60
/ kg

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Baumit MosaikTop to tynk dekoracyjny, który pozwoli na efektowne wykończenie elewacji domu. Produkt wyróżnia się odpornością na warunki pogodowe, dlatego pokryta nim powierzchnia jest trwała i wytrzymała. Tynk mozaikowy doskonale zakrywa wszelkie pęknięcia muru lub delikatne rysy, przez co elewacja budynku będzie prezentować się estetyczne przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Baumit MosaikTop to tynk mozaikowy, który nadaje elewacji domu wytrzymałość oraz efektowny wygląd. Tynk mozaikowy polecany jest w szczególności do pokrywania powierzchni cokołowych, gzymsowych oraz lamperii na zewnątrz domu i w miejscach narażonych na eksploatację. Materiał jest odporny na każde warunki atmosferyczne – doskonale znosi intensywne opady deszczu, promieniowanie UV, zmiany temperatury. Jest również odporny na zmywanie i szorowanie, dzięki czemu łatwiej utrzymać ściany domu w czystości. Nakłada się go sprawnie i szybko – zapewnia doskonały rezultat w krótkim czasie. Tynk dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można go dopasować do kolorystyki pozostałych elementów architektonicznych Twojego domu.

     Specyfikacja techniczna

     KolorM 329
     MateriałDodatki, spoiwa organiczne i piasek kwarcowy
     Pokrycie przy określonej grubości warstwy4.7kg/m²
     Waga (kg)15kg
     WytrzymałośćBardzo duża wytrzymałość
     Wysokość pojemnika250mm
     Kod produktu5907534262506