Zobacz więcej Mocowania i inne akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Tralki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt kątowy uniwersalny Kornik srebrny

Uchwyt kątowy uniwersalny Kornik srebrny

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą tego uchwytu zamontujesz poręcz schodów do ściany, dzięki czemu zapewnisz jej stabilność, a co za tym idzie – zagwarantujesz bezpieczeństwo sobie oraz pozostałym domownikom. Element wykonano z trwałego mosiądzu – jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i korozję. Wyrób na długo zachowa swój pierwotny stan oraz użyteczność.

   Cechy i zalety

    Ten niewielki element wykorzystasz podczas montowania poręczy schodów – za jego pomocą zamocujesz ją do swojej ściany. Uchwyt jest niezwykle uniwersalny – możesz zastosować go w przypadku różnych wzorów barierek. Wyrób został wyprodukowany z wytrzymałego mosiądzu – jest zabezpieczony przed złamaniem, zniekształceniem oraz nalotem nieestetycznej rdzy. Na wiele lat zachowa swój pierwotny kształt oraz wygląd, dzięki czemu posłuży Ci przez długi czas. Wykorzystując element do mocowania barierki, sprawisz, że będzie ona bardzo stabilna – zyskasz poczucie bezpieczeństwa podczas korzystania ze schodów. Neutralny odcień uchwytu z łatwością dopasujesz do innych części balustrady oraz kolorystyki otoczenia. Produkt jest niezwykle prosty w instalacji – własnoręcznie zamocujesz go do wybranych przez siebie części.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz
     Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
     Kod produktu5905156081000