Zobacz więcej Uchwyty do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Uchwyty do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt meblowy Gamet patyna mosiądz

Uchwyt meblowy Gamet patyna mosiądz

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt meblowy w kolorze patyna mosiądz to doskonała propozycja dla miłośników bogato zdobionych lub wystylizowanych na dawne wnętrz. Akcesorium meblowe warto uzupełnić o inne elementy dekoracyjne w tym samym odcieniu, co pozwoli uzyskać spójność kompozycji w pomieszczeniu domowym lub biurowym. Produkt jest łatwy w montażu.

   Cechy i zalety

    Uchwyt meblowy w kolorze antyczny mosiądz sprawdzi się w pomieszczeniach, które zostały wystylizowane na te w dawnym stylu. Elegancki dodatek podkreśli drewniane meble, kontrastują z ciemną kolorystyką frontów. Produkt posiada dekoracyjną formę, która jest podkreślona, a uwypuklają ją delikatne żłobienia wykonane na powierzchni uchwytu. Element warto zastosować także we wnętrzach, w którym dominują dodatki w kolorze mosiądzu – karnisze, wazy lub oświetlenie. Uchwyt poprawi komfort otwierania drzwi meblowych. Produkt cechuje się także trwałością, którą zawdzięcza wykonaniu z solidnego materiału, jakim jest stop cynku oraz aluminium. Dzięki temu element nie ulegnie uszkodzeniu, zachowując swoje walory estetyczne na dłużej.

     Specyfikacja techniczna

     Wysokość produktu15mm
     Głębokość produktu22mm
     Odległość między punktami montażowymi96mm
     MateriałZnal
     KolorMosiądz
     MarkaGamet
     Szerokość produktu140mm
     Kod produktu5907785769038