icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Uchwyty do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Uchwyty do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt meblowy Gamet rozstaw 96 mm 17 x 125 x 27 mm nikiel satyna

Uchwyt meblowy Gamet rozstaw 96 mm 17 x 125 x 27 mm nikiel satyna

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Unikalne wnętrze potrzebuje odpowiednich dodatków, jakim niewątpliwie jest uchwyt meblowy w kolorze niklu z satynową poświatą. Głównym zastosowaniem produktu jest zapewnienie swobodnego otwierania szafek i szuflad, jednakże z uwagi na estetykę wykonania uchwyt stanowi doskonały element dekoracyjny. Element przeznaczony do samodzielnego montażu dzięki czemu w parę chwil nadasz swoim frontom meblowym unikalny charakter.

   Cechy i zalety

    Uchwyt meblowy swobodnie przytwierdzisz do frontu meblowego ułatwiając sięganie po sprzęty lub odzież umieszczoną wewnątrz zabudowy. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu, dzięki czemu w parę chwil odmienisz wygląd Twoich szafek. Element sprawdzi się jako uchwyt zarówno w zabudowie kuchennej jak i meblach ustawionych w innych pomieszczeniach w Twoim mieszkaniu. Z uwagi na przeznaczenie, produkt wykonany został z tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu pozwala na długie i bezawaryjne korzystanie z mebli. Akcesorium doskonałe na zmianę aranżacji. Precyzyjne wykonanie i dbałość o szczegóły pozwalają na zamontowanie uchwytu we wszystkich meblach, które z pewnością zyskają unikalny wygląd. Element w odcieniu satynowym nadaje szlachetności doskonale łącząc się z innymi dodatkami.

     Specyfikacja techniczna

     Wysokość produktu17mm
     Głębokość produktu27mm
     Odległość między punktami montażowymi96mm
     MateriałTworzywo sztuczne
     KolorNikiel satynowy
     MarkaGamet
     Szerokość produktu125mm
     Kod produktu5901304457444