Zobacz więcej Uchwyty do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Uchwyty do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt meblowy Gamet rozstaw 96 mm patyna na mosiądzu

Uchwyt meblowy Gamet rozstaw 96 mm patyna na mosiądzu

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz trwałego uchwytu, który zamocujesz przy swojej szafce? Oferowany model wykonany ze stopu metali jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, zatem nie ulega szybkiemu niszczeniu się. Prezentuje się atrakcyjnie, gdyż posiada modny kolor patyna na mosiądzu. Przeznaczony jest do zamocowania za pomocą śrub, więc całość przez długi czas zachowa idealny stan.

   Cechy i zalety

    Uchwyty zamocowane dawniej przy Twoich meblach uległy zniszczeniu? Pojawiły się na nich obtarcia szpecące wygląd szafek? Wymień je więc na oferowany model – wykonany ze stopu cynku i aluminium przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Posiada elegancki kolor patyna na mosiądzu, dzięki czemu prezentuje się szczególnie atrakcyjnie. Ta wersja przeznaczona jest do zamontowania za pomocą śrub, zatem mocowania nie będziesz musiał często poprawiać. Przy Twojej szafce brakuje uchwytu, który pozwoliłby na jej prawidłowe otwieranie i zamykanie? Zastosowane dawnej elementy wraz z upływem czasu utraciły swój idealny stan? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz trwały i elegancki uchwyt już teraz; oferujemy różne rodzaje tego produktu.

    • Uchwyt w stylu klasycznym
    • Wzornictwo nawiązuje do łagodnych form
    • Wykonany z wysokiej jakości stopu cynku i aluminium

    Specyfikacja techniczna

    Odległość między punktami montażowymi96mm
    MateriałZnal
    KolorPatyna na mosiądzu
    MarkaGamet
    Kod produktu5901304531151