icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Uchwyty do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Uchwyty do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt meblowy Gamet UZ94-0128-G0008-SU chrom satyna

Uchwyt meblowy Gamet UZ94-0128-G0008-SU chrom satyna

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Nowoczesny uchwyt meblowy w kolorze chrom satyna może być wykorzystany do mebli pokojowych i kuchennych. Zastosowanie produktu ułatwi Ci wygodny dostęp do zawartości szafek. Dodatkowo element został wykonany w nowoczesnej stylistyce, dzięki czemu idealnie pasuje do wnętrz zachowanych w tej formie. Materiał, z jakiego został wytworzony uchwyt jest odporny na występowanie trwałych zabrudzeń.

   Cechy i zalety

    Nowoczesny uchwyt meblowy w kolorze chrom satyna łatwo dopasujesz do mebli w pokoju lub kuchni. Produkt pozwoli Ci na komfortowe otwierania drzwi w szafkach. Dzięki zastosowaniu szerokiego rozstawu, uchwyt dobrze będzie dopasowywał się do dłoni. Element, poprzez swoje wykończenie, idealnie pasuje do jasnych mebli, na tle których nie będzie się prezentował bardzo efektownie. Sposób montażu produktu jest bardzo prosty i nie poświęcisz na jego przeprowadzenie wiele czasu. Dodatkowo materiał, z jakiego wykonano element jest odporny na występowanie trudnych do usunięcia zabrudzeń, dzięki czemu może on zachować estetyczny wygląd przez długi czas. W naszym asortymencie znajdują się również inne uchwyty, które można dobrać do mebli wykonanych w różnych stylistykach.

     Specyfikacja techniczna

     Wysokość produktu20mm
     Głębokość produktu30mm
     Odległość między punktami montażowymi128mm
     Typ opakowaniaszt.
     MateriałZnal
     KolorChrom
     Kod produktu5901304347318