LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Akcesoria do systemów przesuwnych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Systemy przesuwne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyty do maskownicy drewnianej Valcomp do prowadnicy aluminiowej Herkules 3 szt.

Uchwyty do maskownicy drewnianej Valcomp do prowadnicy aluminiowej Herkules 3 szt.

21,98
/ kpl.
7,33
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dwustronne uchwyty są częścią składową systemu drzwi przesuwanych, a przeznaczone są do zamocowania drewnianej maskownicy. Wyróżniają się uniwersalną konstrukcją, która umożliwia montaż maskownic przy drzwiach o różne grubości. W komplecie znajdziesz 3 uchwyty, które są potrzebne do wyposażenia jednego skrzydła drzwiowego.

   Cechy i zalety

    Uchwyty do maskownicy drewnianej Valcomp do prowadnicy aluminiowej Herkules są częściami składowymi całego systemu drzwi przesuwnych. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów w znacznym stopniu wpływają na odczuwanie komfortu podczas użytkowania mebla. Ich specjalnie opracowana konstrukcja pozwala na mocowanie maskownicy wykonanej z drewna przy drzwiach mieszczących się w szerokim przedziale grubości – dzięki temu oferowane uchwyty wykorzystasz praktycznie do każdych dostępnych na rynku drzwi. Poza tym, te wykonane ze stali mocowania wyróżniają się znakomitą trwałością i wytrzymałością, co w połączeniu z łatwym sposobem ich montażu zaspokoi wymagania zarówno firmy stolarskiej, zakładu produkcyjnego, jak i domowego majsterkowicza, który podejmuje się samodzielnego wykonania systemu drzwi przesuwnych. W opakowaniu znajdują się 3 sztuki uchwytów, które wystarczają na zamocowanie 1 maskownicy drewnianej.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuMechanizm do drzwi przesuwnych
     Liczba sztuk w opakowaniu3
     Rodzaj opakowaniaZestaw
     MarkaValcomp
     Kod produktu5905518214480