icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zawieszki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zawieszki

Strzałka w prawo

Uszko trójkątne 20 x 14 mm mosiądz 1 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszko trójkątne 20 x 14 mm mosiądz 1 szt.
0,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Trójkątne uszka mogą Ci posłużyć w chwili, kiedy chcesz na ścianie pomieszczenia w swoim domu powiesić obraz lub inną ozdobę w ramce. Produkt wykonano ze stali dobrej jakości, dzięki czemu na długo i niezawodnie będzie spełniał swoją praktyczną funkcję. Kształt uszka sprawia, że po powieszeniu za jego pomocą obrazu, sam hak będzie niemal niewidoczny.

  Cechy i zalety

  Uszko jest bardzo proste w montażu – wystarczą dwa małe gwoździe, którymi przybijesz haczyk do ramy obrazu, oraz jeden większy gwóźdź, który posłuży do powieszenia ozdoby na ścianie. Jeśli chcesz powiesić duży obraz, dobrze jest zastosować dwa uszka – po jednym na każdym końcu. Dzięki temu utrzymasz właściwą, poziomą pozycję ramy na ścianie. Dzięki uszkom możesz powiesić na niej obrazy, ale również zdjęcia w ramkach, dyplomy czy rysunki swojego dziecka. Po powieszeniu element jest właściwie niewidoczny, co sprawia, że cała uwaga gości skupi się na tym, co znajduje się w ramce. Stal, z której wykonano uszka, jest mocna i odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz na zginanie. Produkty dostępne są pojedynczo, dlatego z łatwością dobierzesz idealną ilość potrzebnych sztuk.

  • Duża odporność na zginanie
  • Łatwość montażu
  • Pokryte ochronną powłoką zapobiegającą utlenianiu

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu3663602314929