icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zawieszki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zawieszki

Strzałka w prawo

Uszko trójkątne 25 x 16 mm mosiądz 1 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszko trójkątne 25 x 16 mm mosiądz 1 szt.
0,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dzięki tym małym uszkom z łatwością powiesisz na ścianie obraz bądź inny element dekoracji w Twoim domu lub mieszkaniu. Produkt wykonano z mocnej stali, dzięki czemu będzie Ci służyło przez wiele lat, dekorując pomieszczenie ciekawym obrazem. Po zamocowaniu jest prawie niewidoczne, co sprawia, że cała uwaga gości skupi się na tym, co znajduje się w ramce.

  Cechy i zalety

  Uszka służące do mocowaniu dekoracji na ścianie są dostępne na sztuki, co sprawia, że z łatwością zaopatrzysz się w taką ich liczbę, jaka jest Ci akurat potrzebna. Produkt wykonano ze stali dobrej jakości, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zginanie. Jeśli chcesz powiesić dużą ramkę, dobrze będzie zastosować dwa uszka, po jednym na każdym rogu. Elementy są proste w montażu – potrzebne Ci są dwa małe gwoździe, aby przybić je do ramki, oraz jeden duży, na którym powiesisz cały obraz. Uszka możesz również wykorzystać do przybicia do ramki, w której znajduje się Twoje pamiątkowe zdjęcie bądź rysunek Twojego dziecka. Dobrze zamontowane haczyk jest niemal niewidoczne za ramką powieszonego elementu wystroju wnętrz.

  • Duża odporność na zginanie
  • Łatwość montażu
  • Pokryte ochronną powłoką zapobiegającą utlenianiu

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu3663602314936