icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zawieszki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zawieszki

Strzałka w prawo

Uszko trójkątne 30 x 19 mm mosiądz 1 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszko trójkątne 30 x 19 mm mosiądz 1 szt.
0,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Montaż trójkątnych uszek jest dobrym rozwiązaniem, gdy chcesz przyozdobić jedno z pomieszczeń w swoim domu lub mieszkaniu poprzez powieszenie na ścianie obrazu lub innego elementu wystroju wnętrz. Uszka wykonano z mocnej i odpornej na uszkodzenia stali, co sprawia, że powieszony obraz będzie długo i stabilnie wisiał na Twojej ścianie.

  Cechy i zalety

  Trójkątne uszka są bardzo łatwe w montażu – wystarczy przybić je do ramki dwoma gwoździami, a następnie do ściany w wybranym miejscu, już przy pomocy jednego, nieco większego gwoździa. Uszka dostępne są pojedynczo, dlatego z łatwością dobierzesz taką ilość, która jest Ci potrzebna do aktualnych prac montażowych. Z pomocą uszek możesz powiesić na ścianie również inne elementy wystroju wnętrz, na przykład własnoręcznie wykonaną ramkę na zdjęcia, rysunek Twojego dziecka czy ważny dyplom. Możesz również oprawić w ramkę i powiesić ręcznie wyhaftowany obrazek. Dzięki temu, że uszko jest niemal niewidoczne, cała uwaga gości skupi się na tym, co znajduje się w ramce. Stal, z jakiej wykonano produkt, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz zgięcia.

  • Duża odporność na zginanie
  • Łatwość montażu
  • Pokryte ochronną powłoką zapobiegającą utlenianiu

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu3663602314943