icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wiadra

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Wiadra

Strzałka w prawo

Wiadro ocynkowane 5 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wiadro ocynkowane 5 l
27,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wiaderko to proste w zastosowaniu akcesorium, które znacząco ułatwia wykonywanie codziennych domowych obowiązków. Produkt ten wykorzystywany jest bowiem zarówno do przechowywanie przedmiotów codziennego użytku, jak i segregowania odpadów. Do jego produkcji użyto ocynkowanej stali, która chroni powierzchnię wiaderka przed korodowaniem, wpływając jednocześnie na jego długą użyteczność.

  Cechy i zalety

  Wiadro to uniwersalne akcesorium, powszechnie wykorzystywane do gromadzenia oraz przenoszenia rozmaitych przedmiotów. Doskonale sprawdzi się w każdym mieszkaniu, garażu oraz pomieszczeniu gospodarczym. Sprawdzi się także podczas wykonywania prac w ogrodzie, ponieważ może służyć także do rozprowadzania nawozu. Podczas przeprowadzania remontu prezentowane wiaderko może posłużyć Ci do przetransportowywania zapraw. Wygodny uchwyt pozwala na swobodne przenoszenie wiaderka z miejsca na miejsce. Do jego wykonania użyto solidnej stali, która skutecznie zabezpiecza powierzchnię produktu przed uszkodzeniami zewnętrznymi, dając tym samym możliwość jego długotrwałej, intensywnej eksploatacji. W naszym asortymencie prezentowane akcesorium dostępne jest w różnych rozmiarach, wobec czego będziesz mógł dopasować model do indywidualnych potrzeb.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorOcynk
   Materiał uchwytuStal
   MateriałStal
   PowłokaOcynkowany
   Pojemność5L
   Kod produktu5905620015272