Produkty

Widelec ogniskowy

Kliknij aby powiększyć

Widelec ogniskowy

Kod: 606005

|
Widelec ogniskowy wykonany został ze stalowego pręta o długości pozwalającej Ci na zachowanie bezpiecznej odległości od ognia. Drewniana rękojeść zabezpiecza przed oparzeniem, wpływając na komfort użytkowania produktu. Widelec ma dwuzębne ostre końce, na które wygodnie nabijesz kiełbaski oraz warzywa. W naszej ofercie znajdziesz również inne akcesoria do grillowania.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Wymiary produktu

dł. 100 cm

Długość opakowania

3 cm

Wysokość opakowania

104 cm

Szerokość opakowania

7 cm

Waga brutto

0.14 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

grillowanie

Zawartość zestawu

1 x widelec

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

99568

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo, stal

Kolor producenta

stalowy
Widelec ogniskowy to niezwykle praktyczne i trwałe rozwiązanie, które znakomicie zdaje egzamin podczas smażenia nad ogniskiem kiełbasek, mięsa oraz warzyw. Produkt jest wielokrotnego użytku, dzięki czemu nie musisz już wyszukiwać kija do strugania – wyciągasz widelec i wygodnie pieczesz kiełbaski nad ogniem. Wykonany jest ze stalowego pręta o optymalnej długości, co umożliwia Ci ustawienie się w bezpiecznej odległości od ognia. Widelec posiada drewnianą rączkę, która zabezpiecza przed nagrzanym drutem, pozwalając Ci uniknąć niebezpiecznego oparzenia. Na końcu znajdują się widełki dwuzębne o ostrych zakończeniach, więc nadziana kiełbaska jest stabilnie osadzona na widelcu, który dodatkowo cechuje się niewielką wagą.
Ocena
5 komentarzy
16.05.2016
Nie ma to jak wbijać kiełbaski na taką metalową rączkę
12.04.2016
Lubimy grilowanie ale zdecydowanie bardziej ogniska. Z takimi akcesoriami znacznie łatwiej przygotować gotową kiełbaskę niż trzymając ją na patykach.
03.04.2016
Już wypróbowany, wczoraj pierwsze ognisko! Super sprawa, miałem dość męczenia się z kijkami, mam tych parę, każdy sobie robi własne albo zabiera z rusztu, pełna kultura
25.02.2016
Nie ma to jak zjeść kiełbaskę przy ognisku. Z takimi widelcami jest wygodnie i smacznie. Kiełbasa nie ląduje w rozżazonym ognichu.
09.09.2015
tak, zakupiłam ok 20 takich do szkoły, bo często robimy dzieciakom ogniska. bardzo fajnie się już spisują chyba ze 2 lata i jesszcze żaden się nie zniszczył
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak bezpiecznie urządzić ognisko w ogrodzie?

 • Ogród

  Relaks w ogrodzie

 • Ogród

  Organizujemy barbecue - przydatne akcesoria

Ocena i komentarz dla:

Widelec ogniskowy