Produkty

Wkręty uniwersalne Diall 4,5 x 30 mm nierdzewne 20 szt.

Kliknij aby powiększyć

Wkręty uniwersalne Diall 4,5 x 30 mm nierdzewne 20 szt.

Marka: Diall

Marka: Diall

Kod: 114642

Dodaj pierwszą opinię!

|
Dostępny tutaj wkręt przyda Ci się podczas różnych prac remontowo-budowlanych oraz warsztatowych – produkt wykorzystasz do mocowania elementów wykonanych z drewna, płyt wiórowych bądź tworzyw sztucznych. Mocowanie uzyskane dzięki wyrobowi będzie bardzo trwałe i na długo pozostanie w nienaruszonym stanie – stworzona konstrukcja przetrwa przez wiele lat.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

11 cm

Długość opakowania

2 cm

Szerokość opakowania

8 cm

Waga brutto

0.043 kg

Średnica elementu

4,5 mm

Długość elementu

30 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

20

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łączenie elementów z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych, mocowanie innych elementów do podłoża z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych

Parametry indywidualne

Marka

Diall

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

B-DL-4530-A2

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal nierdzewna A2

Wkręt wykorzystasz podczas budowy, remontu lub w czasie majsterkowania – produkt umożliwi Ci sprawne łączenie rozmaitych elementów. Wyrób doskonale sprawdzi się podczas mocowania części wykonanych z drewna, płyt wiórowych, tworzyw sztucznych oraz zespalania innych przedmiotów do drewnianego podłoża – posłuży Ci w wielu różnych sytuacjach. Element jest lekki i poręczny – jego użytkowanie jest niezwykle komfortowe, a transport i przechowywanie z pewnością nie sprawią Ci problemu. Produkt ma specjalny kształt, dzięki czemu z łatwością wprowadzisz go oraz odpowiednio zamocujesz w przygotowanym do tego otworze – szybko uzyskasz oczekiwany rezultat. Wytrzymałe tworzywo, z którego wykonano wkręt, gwarantują mu długą żywotność, a to z kolei sprawia, że stworzone za jego pomocą mocowanie będzie wyjątkowo trwałe.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Dekoracje ogrodowe z recyklingu

 • Narzędzia i artykuły

  Jak dobrać wkręty do różnych rodzajów ścian?

 • Narzędzia i artykuły

  Czym mocować – czyli kołki, wkręty, kotwy

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Wkręty uniwersalne Diall 4,5 x 30 mm nierdzewne 20 szt.