icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Chemia spawalnicza

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Chemia spawalnicza

Strzałka w prawo

Woda do lutowania Jufisto do blachy ocynkowanej i rynien

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Woda do lutowania Jufisto do blachy ocynkowanej i rynien
17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Woda do lutowania Jufisto do blachy ocynkowanej i rynien przyspiesza łączenie wybranych powierzchni. Przezroczysta ciecz skutecznie rozpuszcza tlenki, ale nie powoduje uszkodzeń metalu. Prezentowany produkt umożliwia bezpieczne lutowanie miękkie. Choć buteleczka jest niewielka i z łatwością mieści się w kieszeni, jej zawartość służy przez długi czas.

  Cechy i zalety

  Woda do lutowania Jufisto do blachy ocynkowanej i rynien sprawdza się w użytku zarówno amatorskim, jak i profesjonalnym. Błyskawicznie usuwa z wybranych powierzchni wszelkie zanieczyszczenia, a przede wszystkim rozpuszcza tlenki. Dzięki temu łączenie poszczególnych części wykonasz dużo szybciej i bez zbędnych problemów. Przezroczysta ciecz jest przeznaczona do lutowania miękkiego. Choć skutecznie eliminuje niepożądane substancje, nie niszczy stali cynkowanej ani cynowanych elementów. Woda do lutowania Jufisto do blachy ocynkowanej i rynien jest wydajna, dlatego posłuży Ci przez długi czas. Poręczna buteleczka zawiera 100 ml specjalistycznego płynu. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz też wiele innych przydatnych produktów, które umożliwiają sprawne lutowanie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuSoldering flux paste
   Liczba sztuk w opakowaniu1
   Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
   MarkaJufisto
   Skład97% cyna, 3% miedź
   Kod produktu5902143138907