icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Worki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo

Worki

Strzałka w prawo

Worek budowlany foliowy Fola 70 l 5 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Worek budowlany foliowy Fola 70 l 5 szt.
9,98
/ kpl.
2
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Foliowy worek budowlany o bardzo dużej pojemności. Jest w stanie pomieścić wszystkie odpady, których będziesz chciał się pozbyć, ułatwiając Ci segregację. Worek jest bardzo mocny, i nie rwie się nawet bardzo obciążony. Do tego znakomicie nadaje się na budowę lub remont, jest też bardzo pomocny podczas ogrodowych porządków. Można w nim przechowywać gruz, pył, lub materiały organiczne.

  Cechy i zalety

  Foliowy worek budowlany o bardzo dużej pojemności. Jest on w stanie pomieścić wszystkie odpady, których będziesz chciał się pozbyć, ułatwiając Ci segregację. Worek wykonany jest z mocnej folii, która niepodatna jest na rwanie. Wytrzymuje ona bardzo duże obciążenia i nie niszczy się nawet gdy wrzucone do niego materiały cechują się ostrymi brzegami. Znakomicie nadaje się na budowę lub remont, jest też bardzo pomocny podczas ogrodowych porządków. Można w nim przechowywać ciężkie odpady, na przykład gruz, pył, lub inne materiały sypkie. Znakomicie nadaje się on do przechowywania materiałów organicznych, takich jak wysuszone liście lub skoszona praca. Produkt dostępny jest w różnych, uniwersalnych pojemnościach, dzięki czemu możesz stosować go z najróżniejszymi materiałami.

  • Duża pojemność – 70 l
  • Bardzo mocny – nie rwie się gdy jest obciążony
  • Pomocny na budowie, przy remoncie czy podczas porządków w ogrodzie
  • Wytrzymały

  Specyfikacja techniczna

  Objętość70L
  Typ opakowaniakpl.
  MateriałFolia
  Kod produktu5906725231369