Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wsporniki i uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Półki

Strzałka w prawo

Wsporniki i uchwyty

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik Form 40 cm szary

Wspornik Form 40 cm szary

4,98
/ szt.
12,45
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wspornik Form szary umożliwi Ci stabilne zamocowanie półki do przechowywania akcesoriów i narzędzi. Z powodzeniem znajdzie zastosowanie w spiżarniach, piwnicach, domkach gospodarczych czy komórkach lokatorskich. Wykonanie z wysokiej jakości stali gwarantuje wytrzymałość i długi okres użytkowania. Do ściany przymocujesz go za pomocą śrub.

  Cechy i zalety

  Jeżeli chcesz zapewnić pełną funkcjonalność swojej piwnicy czy pomieszczenia gospodarczego, wydziel tam użyteczną przestrzeń do przechowywania. Świetnym rozwiązaniem są półki, których stabilność zapewni wspornik Form 40 cm szary. Możesz położyć na nich narzędzia, żywność, akcesoria do domu i wiele innych przedmiotów. Wspornik doskonale sprawdzi się w domu, garażu, a także na zewnątrz – na przykład w altanie. Wspornik Form szary został wykonany z wytrzymałej stali, która zapewnia mu stabilność i odporność na szereg szkodliwych czynników. Szybko i solidnie przytwierdzisz go do ściany za pomocą śrub. Element będzie Ci świetnie służył przez wiele lat. Sprawdź także pozostałe produkty, dzięki którym wygodne przechowywanie będzie łatwe jak nigdy dotąd!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałStal
   KolorSzary
   Kod produktu5907666208007