Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wspornik pojedynczy czarny matowy 19 mm

Wspornik pojedynczy czarny matowy 19 mm

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wspornik ścienny do karnisza stanowi dodatkowy element montażu karnisza w Twoich wnętrzach. Najczęściej stosuje się go przy dłuższych drążkach, aby lepiej zbalansować obciążenie. Prezentowany wspornik jest pojedynczy, można więc oprzeć na nim tylko jeden drążek. Dzięki niemu zawieszone firany czy zasłony będą stanowić dodatkowe podparcie.

   Cechy i zalety

    Wspornik ścienny do karnisza montuje się bezpośrednio do ściany, na której zawieszony jest karnisz. Najczęściej jego miejsce to połowa długości drążka do firan. Funkcją wspornika jest równomierne rozłożenie obciążenia, wynikającego z założenia tkanin. Wspornik można stosować przy firanach, zasłonach i kotarach. Dostępny element ma pojedyncze oparcie. Nadaje się więc do konstrukcji, w której montujesz jeden drążek. Kolor produktu to czarny mat. Warto zadbać, aby ten element współgrał kolorystycznie z pozostałymi. Uniwersalność jego kształtu i koloru sprawia, że nadaje się do większości pomieszczeń mieszkalnych. Można go montować również w biurach. W zestawie dostępny jest jeden wspornik, wykonany ze stali lakierowanej proszkowo i aluminium.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu115mm
     Średnica pasującego drążka karnisza19mm
     Średnica produktu19mm
     W zestawiewsporniki pojedyncze
     Kolorczarny matowy
     MateriałAluminium i stal
     PowłokaPowlekany proszkowo
     Kod produktu5902052031184