Zobacz więcej Akcesoria do anten

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Akcesoria do anten

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wzmacniacz antenowy DPM Solid przelotowy 20 dB

Wzmacniacz antenowy DPM Solid przelotowy 20 dB

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wzmacniacz antenowy DPM Solid przelotowy to akcesorium, które sprawdzi się w każdym budynku mieszkalnym. Możesz stosować go wewnątrz pomieszczeń. Wystarczy, że zamontujesz element bezpośrednio na kablu antenowym. Wykonany jest z trwałego materiału. Dzięki temu produkt posłuży Ci dobrze przez długi czas i nie uszkodzi się podczas montażu.

   Cechy i zalety

    Dobry sygnał telewizyjny to podstawa podczas oglądania telewizji. Jednak może być on problemem szczególnie w przypadku domów zlokalizowanych w większym oddaleniu od nadajników TV. W takiej sytuacji pomoże Ci wzmacniacz antenowy DPM Solid przelotowy 20 dB. To urządzenie, które doskonale wzmacnia sygnał, który odbiera antena telewizyjna. Dzięki temu akcesorium zapewni Ci lepszy odbiór kanałów telewizyjnych. Wzmacniacz antenowy DPM Solid przelotowy przeznaczony jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Montujesz go na kablu antenowym. Produkt ten został wykonany z metalu. To wytrzymały i trwały materiał, który posłuży Ci przez długi czas. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do systemu telewizyjnego. Skorzystaj z przewodów, wzmacniaczy, a także innych potrzebnych Ci produktów.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuWzmacniacz
     MarkaDPM Solid
     MateriałMetal
     Kod produktu5900672655865