Zobacz więcej Akcesoria do anten

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Anteny i akcesoria TV

Strzałka w prawo

Akcesoria do anten

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wzmacniacz antenowy DPM Solid przelotowy 30 dB

Wzmacniacz antenowy DPM Solid przelotowy 30 dB

26,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wzmacniacz antenowy DPM Solid przelotowy jest produktem o dużej wytrzymałości, który wykonano z trwałych materiałów. Akcesorium to wzmacnia sygnał antenowy. Zapewnia tym samym lepszy odbiór telewizji. Montowany jest bezpośrednio na kablu antenowym wewnątrz pomieszczeń. Dzięki temu produktowi unikniesz kłopotów związanych ze zbyt słabym sygnałem.

   Cechy i zalety

    Chcesz spędzać relaksujący czas przed telewizorem? Zbyt słaby sygnał może skutecznie pogrzebać te nadzieje. Jeśli zatem mieszkasz w oddaleniu od nadajnika TV lub miałeś wcześniej problemy z sygnałem telewizyjnym, koniecznie zaopatrz się we wzmacniacz antenowy DPM Solid przelotowy 30 dB. Produkt ten bardzo skutecznie wzmacnia sygnał antenowy. Dzięki temu oglądanie telewizji może znowu stać się przyjemnością. Produkt wykonany jest z metalu. Materiał ten zapewnia akcesorium trwałość i wytrzymałość. Wzmacniacz antenowy DPM Solid przelotowy zamontuj bezpośrednio na kablu antenowym wewnątrz budynków. Zapoznaj się również z innymi produktami z oferty sklepów Castorama. Znajdziesz wśród nich elementy potrzebne do zbudowania sieci TV w budynku.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuWzmacniacz
     MarkaDPM Solid
     MateriałMetal
     Kod produktu5900672655872