icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zamki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zamki meblowe

Strzałka w prawo

Zabezpieczenie narożnika Diall płaskie biało-niebieskie

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie narożnika Diall płaskie biało-niebieskie
18,48
/ kpl.
4,62
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Produkt przeznaczony jest do zabezpieczania narożników szafki – zmniejszy ryzyko skaleczenia się przez dziecko w czasie zabawy. Jest w większości biały, dzięki czemu nie wpłynie na wygląd aranżacji wnętrza. Sprawdza się znakomicie nie tylko w domach, ale również w przedszkolach. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Zabezpieczenie narożnika szafki przyda się w każdym domu zamieszkiwanym przez dzieci – zmniejszy ryzyko skaleczenia się najmłodszego członka rodziny w czasie zabawy. Produkt jest biało-niebieski, wobec czego prezentuje się wyjątkowo estetycznie – z powodzeniem możesz zastosować go nawet w salonie. Zabezpieczenie instalowane jest często nie tylko w domach, ale również w szkołach oraz przedszkolach, czyli miejscach często użytkowanych przez dzieci. Do zamocowania zabezpieczenia nie są potrzebne skomplikowane narzędzia, więc produkt zainstalujesz błyskawicznie. Będzie służyło Ci przez długi czas, gdyż jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, więc wybierzesz produkt adekwatnie do własnych wymagań.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniakpl.
   KolorBiało-niebieski
   MateriałPolichlorek winylu (PCV)
   Kod produktu5908305613831