Produkty

Zabezpieczenie rowerowe Smith & Locke na klucz 8 x 1800 mm

Kliknij aby powiększyć

Zabezpieczenie rowerowe Smith & Locke na klucz 8 x 1800 mm

Marka: Smith & locke

Kod: 119945

|
Jeżdżąc na rowerze, często musisz pozostawić go bez opieki – pod sklepem podczas zakupów czy na cały dzień pracy pod siedzibą firmy. Aby był bezpieczny i chroniony przed kradzieżą, koniecznie przypnij go za pomocą prezentowanej linki. Jest długa i bardzo wygodna w obsłudze. Wykonana została ze stali i powleczona osłonką z PCV, dzięki czemu jest odporna na próby przecięcia i warunki atmosferyczne.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

dł. 1,8 m

Długość opakowania

3 cm

Wysokość opakowania

14 cm

Szerokość opakowania

11 cm

Waga brutto

0.15 kg

Średnica

8 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

zabezpieczenie roweru przed kradzieżą

Parametry indywidualne

Marka

Smith & locke

Informacje dodatkowe

zamknięcie na klucz

Typ zamka

zapięcie linkowe

Nr referencyjny

ZZ19004

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal, osłona z PCV
Jazda na rowerze to doskonały sposób na przemieszczanie się po mieście, jednak postoje mogą okazać się problematyczne. Bez odpowiedniego zabezpieczenia ryzykownie jest zostawić jednoślad bez opieki. Jeśli zaopatrzysz się w prezentowany produkt, zwiększysz ochronę swojej własności. Jest to długa, elastyczna linka, za pomocą której z łatwością przypniesz rower nawet w trudno dostępnym miejscu. Jest ona wykonana z wytrzymałej stali, która cechuje się wysokim stopniem odporności na próby przecięcia. Zapewni Ci więc poczucie pewności i bezpieczeństwa. Całość pokryta jest sztucznym tworzywem PCV, które chroni linkę przed powstawaniem korozji pod wpływem deszczów i wiatru. W naszych sklepach dostępne są także inne modele zabezpieczeń rowerowych. Sprawdź koniecznie!
Ocena
1 komentarz
23.01.2020
Witam, sprawdzona blokada na próbę przecięcia. Guma bez problemu przecięta zwykłym tępym nożykiem, a linka użyta jest tak wytrzymała, że obcinaki magnusson te czerwone tanie i słabej jakości, przecięły owe zabezpieczenie bez użycia siły.
Nie polecam i pozdrawiam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Bardzo nam przykro, jeśli zakupiona blokada rowerowa nie spełniła Pana oczekiwań i nie sprawdziła się podczas użytkowania. Opisane kwestie zostaną niezwłocznie przekazane osobom odpowiedzialnym za jakość oferowanych w sklepie produktów w celu zweryfikowania. Jednocześnie przypominamy, że w przypadku artykułów zakupionych w Castorama, naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. W tym celu zachęcamy do odwiedzenia dowolnego, wybranego przez siebie sklepu na terenie całej Polski.

 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak dbać o bezpieczeństwo – skuteczna ochrona dobytku przed kradzieżą

 • Narzędzia i artykuły

  Miejsce przyjazne rowerom - jak przystosować przestrzeń wokół firmy?

 • Narzędzia i artykuły

  Kiedy możemy zabezpieczyć rower linką?

Ocena i komentarz dla:

Zabezpieczenie rowerowe Smith & Locke na klucz 8 x 1800 mm