icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rozpałki kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Rozpałki kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zapałki kominkowe długie Hearth 30 x 150 mm

Zapałki kominkowe długie Hearth 30 x 150 mm

6,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zapałki kominkowe długie Hearth to drewniane patyczki, których końcówka została pokryta masą zapalającą. Produkt pokryty jest specjalną substancją ułatwiającą spalanie. Długość zapałek umożliwia bezpieczne rozpalenie ogniska, paleniska w kominku czy grilla. Zapałki znajdują się w wygodnym pudełku, które zabezpiecza je przed rozsypaniem i zawilgoceniem.

  Cechy i zalety

  Zapałki kominkowe długie Hearth 30 x 150 mm to produkt, który przyda się nie tylko właścicielom kominków. Drewniane patyczki pomogą Ci rozpalić grilla, ognisko i oczywiście drewno w kominku, sprawdzą się także podczas zapalania zniczy. Dzięki ich długości unikniesz poparzenia podczas tych czynności. Zapałki kominkowe długie Hearth mają postać drewnianych patyczków z masą, która zapala się podczas pocierania. Wystarczy, że przyłożysz główkę zapałki w odpowiednie miejsce opakowania i energicznym ruchem potrzesz pudełko. Dodatkowo zostały one nasączone substancją, która ułatwia spalanie. Produkt dostępny jest w wygodnym opakowaniu. Pudełko w pewnej mierze zabezpiecza zapałki przed wilgocią i rozsypywaniem się. Dzięki niemu możesz nosić zapałki w kieszeni czy torebce.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk w opakowaniu30
   Typ opakowaniaszt.
   MarkaHearth
   Długość produktu50mm
   Maksymalny czas palenia120s
   MateriałDrewno
   Kod produktu5904341510301