icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zaprawy murarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy murarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaprawa tynkowa Atlas 25 kg

Zaprawa tynkowa Atlas 25 kg

16,48
/ szt.
0,66
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Prezentowana zaprawa tynkarska Atlas to wysokogatunkowa mieszanka spoiwa cementowego, wypełniaczy kwarcowych oraz dodatków uszlachetniających w postaci suchego proszku. Przed nałożeniem produktu na ścianę należy go przygotować zgodnie z załączoną czytelną instrukcją poprzez wymieszanie z wodą. Zaprawa jest łatwa w użyciu i dobrze się nakłada na różne powierzchnie z materiałów ceramicznych i silikatowych, jak cegły, pustaki czy płyty wiórowo-cementowe.

  Cechy i zalety

  Zaprawa tynkarska Atlas to obowiązkowy materiał budowniczy podczas różnego rodzaju prac wykończeniowych i remontowych. Produkt pakowany jest w ekonomiczne worki o pojemności 25 kg. Zaprawa jest wysokogatunkową suchą mieszanką spoiwa cementowego, wypełniaczy kwarcowych i dodatków uszlachetniających, dzięki czemu jest łatwa do przygotowania i dobrze rozprowadza się na powierzchni. Prezentowany materiał budowniczy przeznaczony jest do stosowania na powierzchnie ścian z cegieł i sufitów. Może być również nakładany na betonowe bloczki, pustaki i inne materiały ceramiczne i silikatowe. Zaprawa tynkarska Atlas sprawdzi się także na powierzchniach z płyt wiórowo-cementowych. Mieszanka jest wytrzymała i łatwa w nakładaniu. W naszej ofercie znajdziesz także inne materiały murarskie.

  • Plastyczna
  • Łatwa w obróbce
  • Na każde podłoże mineralne
  • Nieodpowiedni do ogrzewania podłogowego

  Specyfikacja techniczna

  Waga (kg)25kg
  Typ opakowaniaszt.
  Wysokość pojemnika110mm
  Szerokość pojemnika240mm
  Głębokość pojemnika470mm
  Kod produktu5905400220087