Zobacz więcej Szpadle i łopaty

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Szpadle i łopaty

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zbijak do lodu Prosperplast 15 cm

Zbijak do lodu Prosperplast 15 cm

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zbijak przyda Ci się w czasie zimy – umożliwia usuwanie z przydomowych terenów powłoki z lodu oraz zbitego śniegu. Korzystając z niego, błyskawicznie rozdrobnisz twardą powierzchnię, ponieważ posiada metalową zaostrzoną głowicę. Drewniany uchwyt nie pęka pod wpływem uderzeń w taflę lodu, więc produkt będzie służył Ci przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Zbijak przeznaczony jest do usuwania z chodników lodu oraz ubitego śniegu. Stosując go przed domem, zapobiegniesz poślizgnięciu się podczas wchodzenia do budynku. Produkt wyposażony został w metalową końcówkę, która nie pęka podczas kontaktu z twardą powierzchnią. Element ten posiada zaostrzoną krawędź, dzięki czemu możliwe jest błyskawiczne rozdrabnianie lodu. Drewniany uchwyt jest odporny wyginanie się pod wpływem uderzeń w taflę lodu – zachowa swój nienaganny stan przez długi czas. Górna część członu została zaokrąglona, co minimalizuje ryzyko skaleczenia się w czasie pracy. W proponowanym asortymencie znajdziesz również łopaty przeznaczone do odgarniania śniegu, wobec czego z łatwością skompletujesz wszystkie akcesoria, które przydadzą Ci się w zimowym sezonie.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu150mm
     MateriałStal i drewno
     Kod produktu5905197199504