icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Zbiorniki, beczki i akcesoria na wodę

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Pompy i zbiorniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zbiornik na deszczówkę 200 l antracyt
Strzałka w prawo

Zbiornik na deszczówkę 200 l antracyt

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zbiornik na deszczówkę to świetny sposób na oszczędność wody i dbałość o środowisko naturalne. Dzięki niemu zgromadzisz wodę z opadów atmosferycznych, która później możesz wykorzystać w gospodarstwie domowym, rolnym czy w ogrodzie. Prezentowany zbiornik ma pojemność dwustu lutrów. Wyposażono go w pokrywę, która chroni wodę przed zanieczyszczeniem i rozwojem glonów. Oszczędzajmy wodę - Zbieranie deszczówki do wykorzystania w ogrodzie pomaga zmniejszyć zużycie wody z sieci wodociągowej. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Klimatolodzy ostrzegają, że Polsce grozi deficyt wody. Dlatego niezwykle ważne staje się racjonalne gospodarowanie i niemarnowanie wody. Sposobem na proekologiczną postawę, a przy okazji także zmniejszenie rachunków za zużycie wody jest zbiornik na deszczówkę. Dzięki niemu zgromadzisz zapas wody podczas opadów atmosferyczny, który możesz później wykorzystać do podlewania roślin, pojenia zwierząt, mycia okien czy spłukiwania toalety. Pojemnik wyposażono w praktyczną pokrywę, która zabezpiecza zebraną wodę przed zanieczyszczeniem i rozwojem glonów. Zbiornik ma pojemność dwustu litrów. Uniwersalny, czarny kolor doskonale współgra niemal z każdą elewacją budynku. Zbiornik na deszczówkę 200 l antracyt został wykonany z tworzywa sztucznego. W naszej ofercie znajdziesz też pojemniki w innych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica produktu740mm
     Wysokość produktu875mm
     Pojemność200L
     W zestawiezbiornik wraz z pokrywą
     KolorAntracyt
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905197274768