Zobacz więcej Kółka meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kółka

Strzałka w prawo

Kółka meblowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw meblowy fi 29,5 mm 15 kg płyta obrotowa z kołem
Strzałka w prawo

Zestaw meblowy fi 29,5 mm 15 kg płyta obrotowa z kołem

4,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw meblowy fi płyta obrotowa z kołem zamontujesz w wózku lub przy platformie transportowej, które posłużą Ci do przewożenia materiałów lub produktów. Takie rozwiązanie wyeliminuje konieczność dźwigania ciężkich rzeczy i znacznie usprawnia prowadzenie prac. Produkt chodzi lekki także na dywanach i wykładzinie. Sprawdź również inne dostępne na naszej stronie internetowej typy zestawów meblowych.

   Cechy i zalety

    Zestaw meblowy fi 32 mm 20 kg płyta obrotowa z kołem przeznaczony jest do montażu w urządzeniach używanych w domu czy warsztacie. Produkt jest uniwersalny i łatwo się go mocuje. Potrzebujesz użyć jedynie płytki ocynkowanej i prostych narzędzi. Wszystkie prace z pewnością będziesz w stanie wykonać samodzielnie. Zestaw meblowy fi płyta obrotowa z kołem przewiezie lekkie meble. Może być także używany na podłożu z dywanem lub wykładziną. Płytka ocynkowana jest materiałem, który posłużył do produkcji zestawu jezdnego. Charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia i przez lata zachowa swoje wysokie parametry techniczne. Produkt ma udźwig do 20 kilogramów. Uniwersalny, czarny kolor kółek dopasuje się do każdego rodzaju wózka. Sprawdź również inne dostępne na naszej stronie typy zestawów meblowych.

    • Lekkie meble
    • Do podłoża z dywanem lub wykładziną
    • Płytka ocynkowana

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu29.5mm
    Maksymalne obciążenie15kg
    Typ ruchuSkrętny
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta1 rok​
    MateriałPolipropylen (PP)
    KolorCzarny
    Grupa kolorystycznaCzarny
    Kod produktu5010952855714