Kółka

W tej kategorii można znaleźć kółka dla mebli, kółka dla narzędzi, a także dla różnego rodzaju pojazdów. W zależności od ich przeznaczenia różnią się nie tylko rozmiarem, ale także kształtem i designem.

Kółka do mebli i nie tylko

Zebrany tutaj asortyment przyda Ci się zarówno, jeśli pracujesz w profesjonalnym warsztacie, jak i do projektów DIY. Kółka meblowe mogą posłużyć Ci jako wygodny element do przesuwania stolika kawowego, a także do uzupełnienia ramy łóżka, którą budujesz. Sprawdź, jakie elementy jezdne możesz wybrać.

Kółka – do jakich mebli się przydadzą?

Jeśli chcesz mieć możliwość łatwego przesuwania mebli, doskonałym rozwiązaniem będzie uzupełnienie ich w odpowiednie kółka. Dzięki bogatej ofercie sklepów Castorama znajdziesz tutaj elementy do każdego rodzaju mebla czy akcesorium. Obecne tutaj modele nadają się również np. na kółka do walizki lub do krzesła obrotowego. Doskonałym pomysłem może być osadzenie na kółkach sofy, stolików, szafek nocnych czy kuchennych regałów i blatów (w typie wyspy kuchennej). Dzięki kółkom do mebli możesz łatwo i szybko przestawić ciężkie wyposażenie.

Kółka techniczne do łatwego transportu

Kółka techniczne nadadzą się do zastosowań profesjonalnych – w magazynach, zakładach, hangarach czy firmach logistycznych. Niezależnie od tego, gdzie pracujesz, mogą przydać Ci się do przewożenia towaru. W odróżnieniu od kółek meblowych, tego typu zestawy jezdne będą doskonale przystosowane do dużych obciążeń, nierówności terenu czy rozmaitych warunków atmosferycznych. Osadzone na metalowych łożyskach i z bieżnikami wykończonymi gumą kółka mogą przydać się do platform, rozmaitych wózków, taczek i przyczepek.

Kółka meblowe i techniczne o różnej funkcjonalności

Sam zdecyduj, jakie kółka będą najlepsze do Twoich mebli czy też profesjonalnej pracy. Niektóre modele, a w szczególności techniczne, posiadają hamulce, dzięki którym możesz zablokować ruch, upewniając się, że towar lub stolik nie będą przemieszczać się samodzielnie. W sklepach Castorama możesz również zaopatrzyć się w meblowe kółka obrotowe, które znacznie ułatwiają przesuwanie sofy, skrzyni czy ciężkiej ławy. Sprawdź modele techniczne i znajdź swój egzemplarz kółek!

 

Jeśli szukasz czegoś jeszcze, polecamy przejrzeć pozostałe produkty w tej samej kategorii.