Zobacz więcej Zestawy naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Zestawy naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw naprawczy syfonu umywalkowego Jano

Zestaw naprawczy syfonu umywalkowego Jano

7,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw naprawczy syfonu umywalkowego Jano zawiera okrągłe uszczelki, które pomogą Ci pozbyć się kłopotów z przeciekającymi rurami pod umywalką. Produkt wykonano z elastycznego materiału, dzięki czemu jego montaż nie nastręczy Ci kłopotów. Uszczelki mają kolor zielony i żółty, doskonale sprawdzają się w instalacjach ciepłej i zimnej wody użytkowej.

   Cechy i zalety

    Ostatnio zauważyłeś, że spod umywalki wydobywa się woda, a w łazience unosi nieprzyjemny zapach? To może oznaczać, że uszczelki w syfonie przestały spełniać swoją funkcję. Aby uporać się z tym problemem, potrzebny będzie Ci zestaw naprawczy syfonu umywalkowego Jano. Dzięki niemu nie będziesz musiał martwić się więcej kałużą pod umywalką. Szczelny syfon to także gwarancja świeżego powietrza w łazience. Prezentowany komplet doskonale nadaje się do instalacji z zimną i ciepłą wodą użytkową. Uszczelki są elastyczne i łatwe w montażu, bez trudu poradzisz sobie z ich wymianą. Opakowanie zawiera dwie uszczelki w kolorach zielonym i żółtym. Zestaw naprawczy syfonu umywalkowego Jano objęty jest dwuletnią gwarancją. Na naszych półkach znajdziesz szeroki wybór uszczelek – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu2
     Kształt produktuOkrągły
     Kod produktu5908289684742