Zobacz więcej Zestawy naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Zestawy naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw naprawczy syfonu zlewozmywaka 2 komorowego Jano

Zestaw naprawczy syfonu zlewozmywaka 2 komorowego Jano

7,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw naprawczy syfonu zlewozmywaka 2-komorowego Jano składa się z ośmiu czarnych, okrągłych uszczelek. Wybierz ten produkt, jeśli zauważysz, że stare uszczelki w instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej zaczęły przeciekać. Prezentowane elastyczne pierścienie bez trudu właściwie dopasujesz i zamontujesz. Zestaw ma dwuletnią gwarancję.

   Cechy i zalety

    Zestaw naprawczy syfonu zlewozmywaka 2-komorowego Jano wykorzystasz zarówno w instalacji z zimną, jak i ciepłą wodą użytkową. Dzięki prezentowanemu produktowi wymienisz uszczelki w syfonie na nowe. To sprawi, że zatamujesz wodę wydostającą się przez nieszczelności na łączeniach rur. Zestaw pomoże Ci też pozbyć się przykrego zapachu, który może pojawić się w kuchni, jeśli instalacja wodno-kanalizacyjna jest nieszczelna. W opakowaniu znajdziesz: osiem sztuk czarnych okrągłych uszczelek w różnych rozmiarach - są to pierścienie o średnicy wewnętrznej siedmiu i czterech dziesiątych centymetra - pięć sztuk w rozmiarze czterech i dwóch dziesiątych centymetra oraz dwie pięciocentymetrowe. Zestaw naprawczy syfonu zlewozmywaka 2-komorowego Jano objęty jest dwuletnią gwarancją.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu8
     Kształt produktuOkrągły
     Kod produktu5908289684766