Zobacz więcej Szybkozłącza do węży ogrodowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Węże i wózki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Złącze strażackie Malec pompy.pl 2/2" aluminiowe

Złącze strażackie Malec pompy.pl 2/2" aluminiowe

35,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złącze strażackie jest typem złącza hydraulicznego, który przystosowany jest do podłączania węża do pompy, instalacji wodnej, beczkowozu. Zapewnia łatwe i szybkie podłączenie. Produkt został wykonany z aluminium i posiada uszczelnienie z gumy. Jest dostępny w wariantach z różnymi rozmiarami gwintów, dzięki czemu łatwo dobierzesz element pasujący do używanej instalacji.

   Cechy i zalety

    łącze strażackie to typ złączki hydraulicznej przystosowanej do połączeń rozłącznych. Jest to tak zwana szybkozłączka, która umożliwia szybkie przytwierdzenie węża tłocznego do pompy – to podstawowy typ, który cechuje się łatwą obsługą. Element służy do spojenia wężów spiralnych z instalacjami dostarczającymi wodę. Umożliwia także ich podłączenie do beczkowozów. Posiada uszczelnienie dociskowe z gumy syntetycznej, które zapewnia trwałość mocowanego elementu. Złącze znajduje zastosowanie nie tylko w pracy straży pożarnej, skąd wzięła się jego nazwa, ale także w transporcie wody pitnej lub na budowach. Produkt został wykonany z mocnego aluminium, dzięki czemu jest odporny na korozję i uszkodzenia. Złącza w naszej ofercie są dostępne z gwintami o różnej budowie.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałAluminium
     Kompatybilnośćdo węży 2/2"
     Przeznaczenieszybkie i bezproblemowe połączenia węża tłocznego z pompą
     Kod produktu5907695670806