Produkty

Zraszacz wahadłowy Verve plastikowy

Kliknij aby powiększyć

Zraszacz wahadłowy Verve plastikowy

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 627046

|
Wahadłowy zraszacz Verve w całości wykonany został z wytrzymałego tworzywa sztucznego, przez co jest odporny na przypadkowe uszkodzenie i zmienne warunki pogodowe. Wykorzystując zraszacz przez cały sezon letni, zapewniasz roślinom odpowiednią do wzrostu dawkę wody i jednocześnie oszczędzasz czas potrzebny do ręcznego dostarczenia wody w konewce.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

11 cm

Wysokość opakowania

49 cm

Szerokość opakowania

16.1 cm

Waga brutto

0.65 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Przeznaczenie

nawadnianie trawników

Powierzchnia trawnika

150 m2

Obszary zastosowania

nawadnianie

Kształt powierzchni zraszania

prostokąt

Parametry indywidualne

Typ zraszacza

wahadłowy

Marka

Verve

Informacje dodatkowe

wytrzymały, odporny na działanie warunków atmosferycznych wahadłowy zraszacz z 6/12/19 dyszami

Nr referencyjny

DY7061

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo sztuczne
Tworzywo sztuczne, z którego wykonany został zraszacz wahadłowy Verve, zapewnia jego pełną sprawność przy codziennym użyciu przez cały sezon letni. Dzięki jego wykorzystaniu umożliwisz równomierny wzrost darni trawnika, a także roślinom ozdobnym czy przeznaczonym do konsumpcji warzywom i ziołom zgromadzonym w warzywniku. Jego konstrukcja umożliwia wykorzystanie maksymalnie 19 dysz. W zależności od mniejszego zapotrzebowania okazów flory możesz użyć tylko części z nich – sześciu lub dwunastu. To korzystna opcja, zwłaszcza jeśli zraszacz wahadłowy umiejscowiony jest w pobliżu wrażliwych, wymagających delikatnego nawodnienia roślin. Zasięg działania 19 dysz swoim kształtem odpowiada obszarowi o prostokątnym obrysie.
Ocena
3 komentarze
11.07.2019
Zraszacz mimo, że nowy to często się zacina - będę go zwracał przy najbliższej okazji. Przełączana szerokość zraszania to ciekawe rozwiązanie, ale niestety dysze w najwęższym ustawieniu są grubsze, przez co wcale nie ma większego zasięgu na długość niż na szerokość, więc z płynną regulacją kąta daje to tyle co nic. Osobiście polecam tę drugą wersję zraszacza w tej samej cenie, bo ją też mam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami tą informacją. Przyjrzymy się temu produktowi wraz z osobami odpowiedzialnymi za jakość towarów oferowanych w naszych sklepach. Jako że wspomniane przez Pana zacinanie się produktu nie powinno mieć miejsca, zachęcamy serdecznie do złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama.

04.05.2018
Pracując na ciśnieniu 3,5 bara powierzchnia podlewania bardzo mała w stos. do konkurencji. Przede wszystkim zraszacz ma bardzo małe wyhylenia - spokojnie mógłby schodzić niżej o jakieś 20 stopni. Nadaje się najwyżej do małego ogródka.
30.03.2017
Bardzo fajny zraszacz, duża powierzchnia zraszania więc trawnik sam się podlewa, a latem można się ochłodzić :)
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Nawadnianie ogrodu – jak podlewać wybrane gatunki roślin?

 • Ogród

  Samodzielny montaż systemu nawadniającego

 • Ogród

  Zraszacz czy linia kroplująca – co wybrać?

Ocena i komentarz dla:

Zraszacz wahadłowy Verve plastikowy