Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Bateria wannowa GoodHome Berrow z termostatem chrom

Kliknij aby powiększyć

Bateria wannowa GoodHome Berrow z termostatem chrom

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 518516

|
 • funkcja termostatu blokuje dopływ wody o temperaturze 38°C
 • zapewnia łatwą i dokładną regulację temperatury i przepływu
 • technologia zimnego korpusu
Bateria wannowa Berrow z termostatem chrom jest elementem, którym wykończysz każdą łazienkę. Zamontuj ją na ścianie przy wannie, a Twoje kąpiele staną się prawdziwą przyjemnością. Korzystanie z baterii zapewni także bezpieczeństwo Twoim dzieciom. W naszej ofercie znajdziesz wiele innych modeli baterii z termostatem i bez niego.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

7.5 cm

Wysokość opakowania

32.5 cm

Szerokość opakowania

20 cm

Waga brutto

2.14 kg

Wymiary produktu

szer. 306 x wys. 56 x gł. 56 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, do wanny

Zawartość zestawu

bateria, zestaw montażowy

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Berrow

Rodzaj baterii

ścienna

Gwarancja

10 lat

Informacje dodatkowe

minimalne ciśnienie: 1,8 bar

Nr referencyjny

YH5427P

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz

Kolor producenta

chrom
Bateria wannowa Berrow z termostatem chrom wykonana jest z mosiądzu. To materiał odporny na wpływ wilgoci. Nie musisz obawiać się korodowania baterii. Dzięki temu posłuży Ci przez wiele lat. Bateria wannowa Berrow z termostatem chrom jest bardzo bezpieczna w użytkowaniu. Doskonale sprawdza się szczególnie w domach z dziećmi, ale też tam, gdzie występują skoki ciśnienia. Wbudowany termostat pozwala na ustawienie pożądanej temperatury wody. Dzięki temu zapomnisz o ryzyku poparzenia. Termostat umożliwia bardzo dokładną, a także wyjątkowo łatwą regulację. Nasza oferta obejmuje różnorodne baterie do wanny z serii Berrow. Znajdziesz tutaj modele klasyczne oraz zupełnie nowoczesne, a także te z termostatem i bez niego.
Ocena
1 komentarz
29.07.2019
Po pół roku użytkowania pokrętło od temperatury zaczęło się zacinać i bardzo trudno ustawić temperature. Nie spodziewałem się tak słabego wykonania.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię na temat baterii. Przykro nam, jeśli pokrętło odmówiło posłuszeństwa. Przypominamy, że naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji produktu wadliwego. W tym celu zapraszamy do dowolnego sklepu Castorama.

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Rodzaje, konserwacja i wybór armatury łazienkowej

 • Wykończenie

  TOP 3 baterie łazienkowe w Twoim domu

 • Instalacja

  Jak dobrać armaturę do aranżacji łazienki

Ocena i komentarz dla:

Bateria wannowa GoodHome Berrow z termostatem chrom