Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Bateria prysznicowa GoodHome Eidar chrom

Kliknij aby powiększyć

Bateria prysznicowa GoodHome Eidar chrom

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 519050

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • 10 lat gwarancji
 • wytrzymała konstrukcja
 • tradycyjny wygląd
 • zaokrąglony kształt
Bateria prysznicowa Eidar chrom to bazowy element armatury łazienkowej. Cechuje się wysoką trwałością oraz estetyką wykonania na najwyższym poziomie. Mimo intensywnej eksploatacji zachowuje swoje właściwości. Bateria w kolorze chromu świetnie sprawdzi się w każdej aranżacji. Jeżeli jesteś na etapie wyposażania łazienki, sprawdź także inne propozycje, które znajdziesz w naszej ofercie.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

7.5 cm

Wysokość opakowania

20 cm

Szerokość opakowania

13 cm

Waga brutto

0.82 kg

Wymiary produktu

wys. 160 x szer. 214 x gł. 109 mm

Wymiary głowicy

35 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, do prysznica

Zawartość zestawu

bateria, zestaw montażowy

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Eidar

Rodzaj baterii

ścienna

Gwarancja

10 lat

Nr referencyjny

LA3090-1P

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz

Kolor

chrom
Bateria prysznicowa Eidar łączy w sobie łączy w sobie funkcjonalność oraz elegancję wykonania. Do produkcji został wykorzystany wysokiej klasy mosiądz. Dzięki temu element będzie służył Ci bezawaryjnie przez długie lata. Cechuje się odpornością na zarysowania oraz uszkodzenia. Dźwignia, która służy do obsługi, jest wygodna w użytkowaniu. Pozwala płynnie dostosować temperaturę wody oraz ciśnienie strumienia. Bateria prysznicowa Eidar w kolorze chromu świetnie dopasuje się do każdej aranżacji, bez względu na jej styl. Powierzchnia utrzymuje wieloletni połysk i nie matowieje. Ponadto łatwo usuniesz z niej wszelkie powstałe zabrudzenia. Produkt objęty jest dziesięcioletnią gwarancją. Oprócz baterii w zestawie znajdziesz także komponenty do szybkiego i sprawnego montażu.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  TOP 3 baterie łazienkowe w Twoim domu

 • Instalacja

  Jak dobrać armaturę do aranżacji łazienki

 • Wykończenie

  Rodzaje, konserwacja i wybór armatury łazienkowej

Ocena i komentarz dla:

Bateria prysznicowa GoodHome Eidar chrom