Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Bateria wannowa GoodHome Hopa chrom

Kliknij aby powiększyć

Bateria wannowa GoodHome Hopa chrom

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 520777

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • nowoczesny styl
 • 10 lat gwarancji
 • chromowane wykończenie
Bateria wannowa Hopa chrom jest elementem, który najlepiej sprawdza się przy ostro zakończonych wannach, takich samych meblach i łazienkach o mocnym charakterze. Zamontuj ją w ścianie przy wannie, a szybko napełnisz ją wodą. Dołącz słuchawkę prysznicową, jeśli zależy Ci na większej funkcjonalności. W naszej ofercie znajdziesz także modele o bardziej opływowych kształtach.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

8.5 cm

Wysokość opakowania

22 cm

Szerokość opakowania

17 cm

Waga brutto

1.52 kg

Wymiary produktu

szer. 208 x wys. 95 x gł. 162 mm

Wymiary głowicy

35 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, do wanny

Zawartość zestawu

bateria, zestaw montażowy

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Hopa

Rodzaj baterii

ścienna

Gwarancja

10 lat

Informacje dodatkowe

minimalne ciśnienie: 1,5 bar

Nr referencyjny

819AP

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz

Kolor

chrom
Bateria wannowa Hopa chrom wyróżnia się przede wszystkim ostrymi kształtami. Z tego powodu najlepiej, gdy jest dołączona do wanny o podobnym charakterze. Bateria ta stanowi silny akcent w każdej łazience. Ma dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i odporność na korozję. Dzięki temu przez wiele lat będziesz korzystał z niezawodnego elementu. Bateria wannowa Hopa chrom ma uniwersalny kolor. Dopasowanie do niego pozostałych elementów hydraulicznych nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Podobnie bezproblemowy jest montaż. Do baterii z serii Hopa dołączono zestaw niezbędnych części. Z nimi oszczędzisz wiele czasu, który musiałbyś poświęcić na poszukiwania. Z naszej oferty dobierz także inne rodzaje baterii, np. do umywalki czy zlewu.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  TOP 3 baterie łazienkowe w Twoim domu

 • Instalacja

  Jak dobrać armaturę do aranżacji łazienki

 • Wykończenie

  Rodzaje, konserwacja i wybór armatury łazienkowej

Ocena i komentarz dla:

Bateria wannowa GoodHome Hopa chrom