Produkty

Podkład uniwersalny Colours 0,75 l

Kliknij aby powiększyć

Podkład uniwersalny Colours 0,75 l

Marka: Colours

Marka: Colours

Kod: 741537

|
 • zwiększa przyleganie farby
 • uszczelnia najbardziej porowate powierzchnie
 • optymalizuje ogólną skuteczność krycia farbą
 • dostępny w różnych pojemnościach
Prezentowany grunt uniwersalny przeznaczony jest do przygotowywania powierzchni na działanie wybranej farby. Uszczelnia porowate materiały i poprawia przyleganie farby. Doskonale wiąże się z podłożem i wyrównuje jego chłonność – to dzięki temu kolor będzie rozprowadzony równomiernie. Dla zadowalającego efektu stosuj dwie warstwy gruntu.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Opakowanie: 0,75 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

9.9 cm

Wysokość opakowania

11.9 cm

Szerokość opakowania

9.9 cm

Waga brutto

1.07 kg

Pojemność w litrach

0,75 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

drewniane i metalowe ściany, sufity, stolarka drewniana i kaloryfery

Wydajność

10 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

7,5 m2

Temperatura pracy

od +10°C do +30°C

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Ilość warstw

2

Czas schnięcia

dotykowy: 1 h; całkowity: 4 h

Parametry indywidualne

Marka

Colours

Informacje dodatkowe

uszczelnia najbardziej porowate powierzchnie, co poprawia przyleganie warstwy wierzchniej i optymalizuje ogólną skuteczność krycia farbą

Nr referencyjny

H31736-0L75
Przeprowadzanie prac remontowych wymaga nie tylko zastosowania materiałów wysokiej jakości, a także dokładnego przygotowania podłoża do dalszych prac. Aby osiągnąć pożądany efekt krycia kolorem, warto przed malowaniem zastosować odpowiedni produkt gruntujący. Prezentowany grunt uniwersalny nadaje się do zastosowania na drewnie i metalu, ścianach, ramach okiennych i kaloryferach. Ma za zadanie uszczelniać porowate powierzchnie i wyrównywać ich chłonność. Dzięki temu zwiększa się przyczepność farby i poprawia poziom krycia kolorem. Dla zachowania opisywanych rezultatów należy stosować dwie warstwy gruntu. Aplikacja jest możliwa za pomocą standardowych pędzli i wałków malarskich. Szukasz również narzędzi i farb? W Castoramie skompletujesz zestaw potrzebny do samodzielnego wykonania prac remontowych.
Ocena
3 komentarze
05.01.2019
Farba porażka, słabizna. Ma niby poprawiać przyczepność farb nawierzchniowych a kolejne warstwy ją rozpuszczają. Totalna lipa. Pierwszy raz spotkałem się z takim badziewiem. A na deser napiszę, że na puszce nie ma nawet daty produkcji ani terminu przydatności, więc nie wiadomo czy to nie przeterminowane. Co za firma. Pierwszy raz kupiłem z tego coloursa i ostatni w życiu.
11.08.2019
nic nie kryje
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli podkład nie spełnił Pana oczekiwań. Jeśli zależy Panu na użyciu podkładu, który nie tylko przygotuje malowaną powierzchnię do użycia docelowej farby, ale również w pełni ją pokryje, zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców, który dobierze odpowiedni dla Pana produkt.

25.07.2019
Zaryzykowałem kupno bo cena była śmiesznie niska i ku mojemu zdumieniu okazało się, że to bardzo dobry grunt. W moim przypadku przy renowacji komody okazalo się że grunt nie tylko fajnie się nakłada ale też fajnie kryje mikro ubytki więc odpadło mi żmudne szpachlowanie różnych niedoskonałości. Jak na razie same plusy (przynajmniej w pracy z meblami) więc szczerze polecam, jeśli po roku odpadnie to zmienię komentarz na negatywny.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Przygotowanie ścian do malowania - jak zrobić to dobrze?

 • Budowa

  Co wybrać – grunt czy farbę podkładową?

 • Wykończenie

  Instrukcja wideo - gruntowanie ścian

Ocena i komentarz dla:

Podkład uniwersalny Colours 0,75 l