Produkty

Podkład uniwersalny Colours 10 l

Kliknij aby powiększyć

Podkład uniwersalny Colours 10 l

Marka: Colours

Marka: Colours

Kod: 741534

|
 • zwiększa przyleganie farby
 • uszczelnia najbardziej porowate powierzchnie
 • optymalizuje ogólną skuteczność krycia farbą
 • dostępny w różnych pojemnościach
Proponowany grunt uniwersalny służy do przygotowywania podłoża do przyjęcia farby w docelowym kolorze. Nadaje się do metalowych i drewnianych ścian, stolarki okiennej, a nawet kaloryferów. Uszczelnia również mocno porowate powierzchnie. Dzięki zastosowaniu produktu poprawia się przyczepność farby i poziom krycia kolorem.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Opakowanie: 10 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

29.6 cm

Wysokość opakowania

22.2 cm

Szerokość opakowania

29.6 cm

Waga brutto

13.07 kg

Pojemność w litrach

10 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

drewniane i metalowe ściany, sufity, stolarka drewniana i kaloryfery

Wydajność

10 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

100 m2

Temperatura pracy

od +10°C do +30°C

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Ilość warstw

2

Czas schnięcia

dotykowy: 1 h; całkowity: 4 h

Parametry indywidualne

Marka

Colours

Informacje dodatkowe

uszczelnia najbardziej porowate powierzchnie, co poprawia przyleganie warstwy wierzchniej i optymalizuje ogólną skuteczność krycia farbą

Nr referencyjny

H31736-10L
Podczas remontu nie ma nic gorszego niż konieczność powtarzania któregoś etapu ze względu na niezadowalający efekt. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, zadbaj o odpowiednie przygotowanie podłoża do malowania farbą. Proponujemy grunt uniwersalny, który nadaje się do zastosowania na drewnianych i metalowych ścianach, stolarce okiennej i kaloryferach. Substancja uszczelnia nawet mocno porowate powierzchnie, poprawiając przyczepność farby. Efektem jest doskonałe pokrycie powierzchni wybranym kolorem. Pamiętaj, by zastosować 2 warstwy produktu. Grunt uniwersalny występuje w różnych pojemnościach – wybierz ilość dokładnie dopasowaną do swoich potrzeb. Zapraszamy również po inne akcesoria i materiały malarskie dostępne w Castoramie.
Ocena
3 komentarze
11.08.2019
nic nie kryje
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli podkład nie spełnił Pana oczekiwań. Jeśli zależy Panu na użyciu podkładu, który nie tylko przygotuje malowaną powierzchnię do użycia docelowej farby, ale również w pełni ją pokryje, zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców, który dobierze odpowiedni dla Pana produkt.

25.07.2019
Zaryzykowałem kupno bo cena była śmiesznie niska i ku mojemu zdumieniu okazało się, że to bardzo dobry grunt. W moim przypadku przy renowacji komody okazalo się że grunt nie tylko fajnie się nakłada ale też fajnie kryje mikro ubytki więc odpadło mi żmudne szpachlowanie różnych niedoskonałości. Jak na razie same plusy (przynajmniej w pracy z meblami) więc szczerze polecam, jeśli po roku odpadnie to zmienię komentarz na negatywny.
05.01.2019
Farba porażka, słabizna. Ma niby poprawiać przyczepność farb nawierzchniowych a kolejne warstwy ją rozpuszczają. Totalna lipa. Pierwszy raz spotkałem się z takim badziewiem. A na deser napiszę, że na puszce nie ma nawet daty produkcji ani terminu przydatności, więc nie wiadomo czy to nie przeterminowane. Co za firma. Pierwszy raz kupiłem z tego coloursa i ostatni w życiu.
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Instrukcja wideo - gruntowanie ścian

 • Wykończenie

  Kiedy można zrezygnować z gruntowania podłoża?

 • Budowa

  Przygotowanie ścian do malowania - jak zrobić to dobrze?

Ocena i komentarz dla:

Podkład uniwersalny Colours 10 l