icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cyfry i litery

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Oznakowanie

Strzałka w prawo

Cyfry i litery

Strzałka w prawo

Cyfra 0 Stahl 190 mm aluminium złoty brąz

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfra 0 Stahl 190 mm aluminium złoty brąz
28,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Cyfra 0 jest produktem, który sprawdzi się do oznakowania drzwi wejściowych mieszkań, domów, a także budynków użyteczności publicznej oraz biur czy gabinetów. Dzięki solidnemu wykonaniu będzie spełniała swoją rolę przez długie lata. Jej wyrazisty kolor sprawia, że jest widoczna z daleka i nadaje drzwiom gustowny wygląd.

  Cechy i zalety

  Produkt został wykonany z aluminium, dzięki czemu na długo zachowuje kształt i wszystkie szczegóły na powierzchni, a do tego jest wytrzymały i lekki. Cyfrę umieścisz na drzwiach lub na ścianie poprzez jej przybicie, dzięki czemu będzie na stałe zamontowana w podłożu. Do montażu potrzebujesz jedynie młotka, a same prace potrwają chwilę. Kolor, w jakim został wykończony przedmiot, to złoty brąz, dzięki czemu cyfra będzie idealnie widoczna na jaśniejszych drzwiach, ale również na tle w nieco innego, ciemniejszego koloru. Dzięki zastosowanemu materiałowi produkt jest odporny na warunki atmosferyczne, może więc być także umieszczony na zewnątrz. Użyta czcionka jest standardowa, przez co już z daleka będzie wyraźnie widać numer mieszkania czy biura.

  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd
  • Wyraźnie widoczna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorZłoty brąz
  Kod produktu5906711277548