Produkty

Drzwi przeciwpożarowe Classic 90

Kliknij aby powiększyć

Drzwi przeciwpożarowe Classic 90

Kod: 913667

|
Drzwi przeciwpożarowe są przydatnym elementem zabezpieczającym przed rozprzestrzenianiem się pożaru w budynku. Z powodzeniem znajdą one zastosowanie w garażach czy też kotłowniach. Konstrukcja drzwi pozwala na dwa warianty ich otwierania – z lewej lub z prawej strony. Produkt został wykonany z powlekanej stali, której trwałość sprawia, że mogą być użytkowane przez wiele lat.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Rozmiar drzwi: 90

Główne Cechy

 • Typ otwierania

  Typ otwierania

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

205 cm

Długość opakowania

7 cm

Szerokość opakowania

106 cm

Waga brutto

55 kg

Wymiary produktu

1010 x 2050 mm

Grubość skrzydła

53 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Strona otwierania

prawa / lewa

Ognioodporność

EI30

Zawartość zestawu

ościeżnica kątowa, skrzydło, klamka, wkładka budowlana, zamek

Parametry indywidualne

Seria

Classic

Gwarancja

12 miesięcy

Nr referencyjny

11997

Parametry fizyczne i wizualne

Wykończenie

powlekane w RAL 7035, stalowe

Wypełnienie

wełna mineralna
Drzwi przeciwpożarowe znajdują zastosowanie w budynkach – w szczególności w pomieszczeniach narażonych na wybuch pożaru, takich jak kotłownia. Produkt stanowi zabezpieczenie przed rozniesieniem się dymu oraz ognia – jego zastosowanie pozwoli spowolnić rozprzestrzenianie się ich do pozostałych pomieszczeń. W ten sposób pozwala na odizolowanie pomieszczenia w wypadku wybuchu pożaru. Stalowa konstrukcja drzwi sprawia, że są one wytrzymałe na uszkodzenia. Ponadto produkt wypełniony jest izolacją z wełny szklanej, która zabezpiecza przed emisją ciepła. Oferowane drzwi występują w zestawie z elementami niezbędnymi do ich właściwego zamontowania. W zależności od potrzeb produkt może być zamontowany jako lewo bądź prawostronny.
Ocena
5 komentarzy
03.02.2020
Drzwi są dobre, ale nity drzwiowe trochy docierają w nadprożu, to trochy wkrurz, ale nie tragicznie. Pytanie: jakie wkładki pasują do tych drzwi?
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupu. Zaniepokoiła nas natomiast wspomniana kwestia dotycząca nitów drzwiowych. Chcielibyśmy Panu pomóc w rozwiązaniu tej sytuacji, dlatego zachęcamy serdecznie do kontaktu z jednym z naszych doradców z działu Budowlanego, który chętnie pomoże w wyborze wkładek i rozwiązaniu tej sytuacji. Z naszym specjalistą można skontaktować się drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział oraz osobiście, odwiedzając wybrany przez siebie sklep. Numery kontaktowe do wszystkich Castoram w Polsce można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej możliwości.

24.04.2017
Solidne drzwi, nic ich nie zniszczy
24.11.2016
Niestety miałam nieprzyjemność mieć pożar w korytarzowej części mieszkania. Szczęściem w nieszczęściu drzwi wyszły bez szwanku, za to reszta.... :(
09.03.2016
drzwi przeciwpożarowe są wymogiem w mojej firmie. Kupiłem te bo były najtańsze a maja parametry wystarczające. Także jestem zadowolony
22.10.2015
Mam je w kotłowni bo boje się pożarów. Wydają się bardzo solidne, zoabczymy jak będa pracowac z czasem
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Podziemny garaż – czy się opłaci?

 • Budowa

  Projekt domu z amfiladą – zalety i wady

 • Budowa

  Jak wybrać drzwi przeciwpożarowe?

Ocena i komentarz dla:

Drzwi przeciwpożarowe Classic 90