icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Grunty uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Podkłady gruntujące

Strzałka w prawo

Grunty uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grunt głębokopenetrujący Soudal Soudaprim 1 l

Grunt głębokopenetrujący Soudal Soudaprim 1 l

16,48
/ szt.
16,48
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Grunt głęboko penetrujący to preparat wykorzystywany w budownictwie. Stosowany jest do impregnacji różnego rodzaju podłoży. Nadaje się do wylewek, posadzek i płyt kartonowo-gipsowych. Produkt wnika w podłoże i je wzmacnia. Zapobiega pękaniu farby i ogranicza wnikanie wody. Możesz go zastosować na przykład przed malowaniem lub tapetowaniem.

  Cechy i zalety

  Grunt głęboko penetrujący to preparat wykorzystywany w branży budowlanej do impregnacji i wzmacniania podłoży porowatych. Doskonale nadaje się do posadzek, różnego rodzaju wylewek oraz płyt gipsowo-kartonowych. Naniesiony na ich powierzchnie wnika w głąb struktury podłoża poprawiając jego wytrzymałość. Ponadto zapobiega pękaniu farb i wnikaniu wody w głąb posadzek. Produkt jest niezwykle wydajny i bardzo prosty w aplikacji. Można go nanieść używając do tego zwykłego pędzla lub stosując metodę natrysku. Możesz nim impregnować ściany przed malowaniem, tapetowaniem lub przed nałożeniem płytek. Preparat w swoim składzie nie zawiera barwników oraz nie wchodzi w reakcję z innymi materiałami wykorzystywanymi w budownictwie. W ofercie dostępny jest również produkt w opakowaniach o innej pojemności.

  • Wymiary opakowania: 23 x 8,5 x 8,5 cm

  Specyfikacja techniczna

  Objętość1L
  Waga (kg)1.01kg
  Czas schnięcia1 - 6 godzin
  Typ opakowaniaszt.
  MarkaSoudal
  Kod produktu5411183130975