icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Grunty uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Podkłady gruntujące

Strzałka w prawo

Grunty uniwersalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Grunt uniwersalny Tytan 1 l

Grunt uniwersalny Tytan 1 l

9,98
/ szt.
9,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalny grunt w formie koncentratu przeznaczony jest do gruntowania powierzchni chłonnych i porowatych tak samo wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Jeśli dodasz go do zapraw klejowych - skutecznie zabezpieczy je przed pękaniem. Oprócz tego, preparat wzmacnia podłoże przeznaczone pod tapety i płytki, a także wpływa na poprawę przyczepności do podłoża.

   Cechy i zalety

    Grunt o uniwersalnym zastosowaniu z powodzeniem nadaje się do gruntowania powierzchni chłonnych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Oferowany preparat w znacznym stopniu wpływa na zmniejszenie chłonności podłoża, poprawiając zarazem jego przyczepność. Wykorzystanie gruntu sprawia, że nanoszenie kolejnych warstw farby staje się dużo łatwiejsze, co wpływa na czas i komfort wykonywanych prac remontowo-wykończeniowych. Preparat bardzo szybko ulega wchłonięciu i umożliwia oddychanie ścian, dzięki czemu są one odporne na działanie wilgoci. Z powodzeniem możesz używać gruntu do podłoży zanieczyszczonych i zapylonych. W naszej ofercie dostępne są także inne preparaty gruntujące, więc możesz wybrać produkt odpowiedni do twoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Objętość1L
     Czas schnięcia3 - 4 godziny
     Typ opakowaniaszt.
     MarkaTytan
     Kod produktu5907516979170