icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo

Kątownik spawalniczy Yato magnetyczny 64 x 95 x 14 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kątownik spawalniczy Yato magnetyczny 64 x 95 x 14 mm
22,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Jednym z akcesoriów, które przydadzą Ci się do spajania metali, jest kątownik spawalniczy. Ten specjalny rodzaj uchwytu zapewni Ci wygodę wykonywanych czynności, przytrzymując dany element pod pożądanym kątem. Dzięki temu, że kątownik jest magnetyczny, wykazuje ogromną odporność na wysokie temperatury, co pozwoli Ci wykorzystać go do spawania.

  Cechy i zalety

  Rodzajem uchwytu, który przyda Ci się szczególnie w rozmaitych pracach spawalniczych, jest prezentowany uchwyt. Ten element magnetyczny jest zdolny do zniesienia tak wysokich temperatur jak 250°C, dlatego swobodnie wykorzystasz go w swoim warsztacie. Kątownik ułatwi Ci spawanie, ponieważ utrzyma dany obiekt czy metalową część w wymaganej przez Ciebie pozycji. Dzięki jego wykorzystaniu możesz więc wykonać precyzyjny spaw. Akcesorium to przyda Ci się również do czynności związanych z blacharstwem. Uchwyt może skierować element, nad którym pracujesz w 6 różnych kątach, a zdolności jego udźwigu są oszacowane na 11,5 kg – z pewnością okaże się przydatny i ułatwi Ci w pracy zawodowej. W sklepach Castorama znajdziesz również większe kątowniki spawalnicze o różnych parametrach.

  • Kąty spawania 30 °, 45 °, 60 °, 75 °, 90 °, 135 °

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaopak.
  Maksymalne obciążenie11.5kg
  Kod produktu5906083908668