Zobacz więcej Klamki do drzwi wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Klamki do drzwi

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamka drzwiowa Colours Harlyn 72 mm na wkładkę satyna
Strzałka w prawo

Klamka drzwiowa Colours Harlyn 72 mm na wkładkę satyna

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamka drzwiowa Colours Harlyn jest modelem, dzięki któremu zadbasz o prywatność i bezpieczeństwo w swoim domu lub w miejscu publicznym. Design tego elementu sprawia, że można dopasować go do dowolnego skrzydła drzwi. Dobrze sprawdzi się zarówno w bardziej, jak i mniej masywnych modelach. Nasza oferta obejmuje również inne klamki wykończeniowe dla Twoich wnętrz.

   Cechy i zalety

    Klamka drzwiowa Colours Harlyn 72 mm na wkładkę satyna jest gotowym zestawem służącym do wykończenia drzwi wewnętrznych. Dzięki dołączonym śrubom i wkrętom montaż będzie znacznie łatwiejszy. Akcesorium to wykonano z wytrzymałego stopu metalu. Dzięki temu jest odporna na uszkodzenia mechanicznego i korozję. Klamka drzwiowa Colours Harlyn utrzymana jest w uniwersalnej barwie srebra. Z tego powodu świetnie ozdobi drzwi w domach i biurach. Jej kształt szczególnie dobrze prezentuje się w nowoczesnych, skromnych wnętrzach. Przebicie w szyldzie umożliwia zamontowanie dowolnej wkładki. Zwiększy to bezpieczeństwo przedmiotów pozostawionych w pomieszczeniu. Prezentowana klamka polecana jest szczególnie w pomieszczeniach biurowych zamykanych na klucz. Seria Harlyn obejmuje także inne modele klamek.

     Specyfikacja techniczna

     Długość płytki50mm
     Minimalna grubość drzwi40mm
     Maksymalna grubość drzwi40mm
     SeriaHarlyn
     Kształt produktuProstokątny
     MateriałZnal
     KolorSatyna
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     Kod produktu3663602827115