Produkty

Pierwsze uruchomienie w cenie

 

Pierwsze uruchomienie obejmuje:

 -sprawdzenie prawidłowości podłączenia urządzenia grzewczego do instalacji hydraulicznej, elektrycznej, gazowej oraz odprowadzania spalin

 -regulację parametrów grzewczych

 -kontrolę poprawności działania

 -sprawdzenie zabezpieczeń

 -zapoznanie użytkownika z działaniem urządzenia

Koszt dojazdu serwisanta do usługi ponosi klient.
Pierwszego uruchomienia urządzenia przed rozpoczęciem jego eksploatacji dokonuje Autoryzowany Serwis Junkers na zlecenie użytkownika. W tym celu należy się skontaktować z infolinią Junkers-Serwis: 801 300 810 lub bezpośrednio z najbliższym Autoryzowanym Serwisem Junkers.


Więcej informacji

 

Kocioł gazowy Junkers Cerapur Midi ZWB 24-1 RE

Kliknij aby powiększyć

Kocioł gazowy Junkers Cerapur Midi ZWB 24-1 RE

Marka: Junkers

Marka: Junkers

Kod: 508333

|
 • ochrona przed zamarzaniem
 • zabezpieczenie przed zablokowaniem pompy
 • praca niezależnie od ciągu kominowego
Dwufunkcyjny kocioł gazowy Junkers Cerapur Midi wykorzystuje technikę kondensacyjną. Dzięki wbudowanemu panelowi sterowania Cotronic III jest łatwy w obsłudze oraz może współpracować z termostatami i regulatorami TR12, TRZ12-2 lub dowolnym pokojowym termostatem w typie ON/OFF. W standardowej wersji, kocioł dostępny jest na gaz ziemny E (GZ50), jednak istnieje możliwość przezbrojenia urządzenia do spalania gazu płynnego B/P (LPG).

Darmowa dostawa kurierem

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

725 x 440 x 355 mm

Długość opakowania

35.5 cm

Wysokość opakowania

72.5 cm

Szerokość opakowania

44 cm

Waga brutto

37 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

pomieszczenia mieszkalne

Sposób montażu

wiszący

Sprawność cieplna

103 %

Wyjście kominowe

80/125 mm

Komora spalania

zamknięta

Regulacja mocy

7,3 - 24 kW

Maksymalne ciśnienie

3 bar

Parametry indywidualne

Marka

Junkers

Gwarancja

2 lata

Rodzaj paliwa

GZ-50; GZ-41,5; LPG

Nr referencyjny

7736900719

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

metal
Dwufunkcyjny kocioł gazowy Junkers Cerapur Midi ZWB 24-1 RE uruchamiany jest poprzez zapłon elektroniczny. Cechuje go podwyższona odporność na złą jakość wody wodociągowej. Sprzęt pracuje bardzo cicho, a jego maksymalny poziom emisji hałasu to zaledwie 50 db(A). Wbudowana automatyka Cotronic III oraz duży i czytelny wyświetlacz LCD, pozwala na intuicyjną obsługę. Sprzęt charakteryzuje się płynną modulacją mocy (c.o. i c.w.u.) Kocioł gazowy Junkers Cerapur Midi jest również ekonomiczny w eksploatacji. Zawdzięcza to kondensacji podczas pracy na potrzeby ogrzewania i ciepłej wody. Posiada podłączenie hydrauliczne bezpośrednio do kotła (bez płyty podłączeniowej), a także modulowany wentylator oraz dwa wymienniki ciepła – jeden ze specjalnego stopu aluminium-krzem o wysokiej przewodności cieplnej, drugi z powierzchniami wymiany ciepła wykonanymi ze stali nierdzewnej. Sprzęt posiada 3 tryby: letni, zimowy oraz tryb czuwania. Dodatkowo wzbogacony jest w funkcję odpowietrzania. Kocioł, dzięki zamkniętej komorze spalania, pracuje niezależnie od ciągu kominowego.
Ocena
7 komentarzy
22.10.2019
to zwykły atmosferyk z blachą która zamyka komorę spalania starego typu / dysze dmuchają gaz w kanały jak w podgrzewaczach gazowych/ . Stara technologia .
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Informujemy, że zgodnie ze specyfikacją producenta: „Cerapur Midi to wiszący kocioł kondensacyjny.” I jest urządzeniem wykorzystującym zjawisko kondensacji. W przypadku dalszych pytań zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców fachowych, który udzieli odpowiedzi na wszelkie, nurtujące Pana pytania.


 

08.10.2019
Do kotła kondensacyjnego to mu daleko.Jest to kocioł który komorę spalania ma zamkniętą swoją własną obudową(uszczelniony kocioł z otwartą komorą),dołożono mu przystawkę kondesującą.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Informujemy, że według specyfikacji ze strony producenta kotła jest on urządzeniem wykorzystującym zjawisko kondensacji. Jeśli chciałby Pan przekazać nam nieco więcej informacji na poruszony przez siebie temat, zachęcamy do odwiedzenia strony: www.castorama.pl/kontakt

14.10.2017
Kotły sprawują się dobrze zamontowałem tego sporo model typowo nisko budżetowy typowo stworzony na inwestycje. P.s. Bernard kotły tego typu w produkcji są od września 2014 więc chyba się panu pomylił model
29.09.2017
Mam już rok w mieszkaniu,sprawdza się super
25.06.2017
Kocioł super! Cena super! Niestety brak artykułów do instalacji kotła...listwa podłączeniowa, rury...
23.06.2017
super. Użytkuję ten piec 6 lat.
17.10.2016
Kociol super działa bez problemu,
Super cena polecam.
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Kotły gazowe

 • Instalacja

  Piec gazowy czy węglowy?

 • Instalacja

  Jaki kocioł wybrać: kondensacyjny czy tradycyjny

Ocena i komentarz dla:

Kocioł gazowy Junkers Cerapur Midi ZWB 24-1 RE