Zobacz więcej Taczki ogrodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Taczki ogrodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Koło do taczki 4 x 8 cm felga metalowa

Koło do taczki 4 x 8 cm felga metalowa

74,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli chcesz przedłużyć żywotność swojej taczki, zwróć uwagę na koło z metalową felgą. Jest trwałe i odporne na ścieranie, dzięki czemu pozwoli Ci przewozić nawet ciężkie kamienie lub materiały budowlane. Atutem produktu jest niski opór toczenia. Z łatwością i przyjemnością możesz prowadzić swoją taczkę po nierównych, ogrodowych alejkach.

   Cechy i zalety

    Podczas wyboru odpowiedniego koła do taczki ogrodowej, należy zwrócić szczególną uwagę na trwałość materiałów, z których zostało wykonane. Prezentowane koło to połączenie odpornej na ścieranie gumy i wytrzymałego metalu. Mocując produkt do taczki znacznie wydłużysz jej żywotność. Ponadto, niski opór toczenia sprawia, że prowadzenie jej nie będzie stanowiło żadnego problemu. Taczka to niezbędne urządzenie ogrodowe, które ze względu na transportowanie ciężkich przedmiotów, jest wyjątkowo narażone na uszkodzenia. Warto zaopatrzyć się w zapasowe koło. Jest bardzo łatwe do zamontowania. Czyszczenie gumowej opony nie zajmie Ci zbyt dużo czasu. Zamów produkt online już teraz lub sprawdź jego dostępność w najbliższej Castoramie!

    • Trwała i odporna na ścieranie
    • Niski opór toczenia
    • Trwała i odporna na ścieranie
    • Niski opór toczenia
    • Koło do zastosowania w taczce ogrodowej, rozmiar 4 - 8 cm

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKółko do taczki
    MateriałGuma i metal
    Kod produktu5905620024427