icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria grzejnikowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Komplet montażowy do grzejników aluminiowych Idmar 11 el.
Strzałka w prawo

Komplet montażowy do grzejników aluminiowych Idmar 11 el.

20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Metalowy zestaw montażowy do grzejników aluminiowych to komplet wszystkich narzędzi, które są niezbędne do bezpiecznego montażu instalacji grzewczej. Metalowe elementy są odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu możesz swobodnie posługiwać się całym zestawem. Posiadając ten produkt możesz samodzielnie zapewnić sobie montaż instalacji bez konieczności wynajmowania fachowca.

   Cechy i zalety

    Zestaw montażowy do grzejników aluminiowych wyposażony jest we wszelkie niezbędne elementy pozwalające na sprawny, a przede wszystkim bezpieczny montaż instalacji grzewczej. W skład całego zestawu wchodzą takie części, jak np. korek redukcyjny, odpowietrznik, czy kluczyk, jakimi posługują się również doświadczeni fachowcy. Posiadając zestaw montażowy do grzejników możesz samodzielnie dokonać całej instalacji, jednocześnie zaoszczędzając środki, które w innym przypadku przeznaczyłbyś na wynagrodzenie dla specjalisty. Poszczególne elementy wykonane zostały z metalu odpornego na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu możesz swobodnie posługiwać się całym zestawem. Komplet przeznaczony jest do najczęściej spotykanych grzejników, więc z pewnością dostosujesz go do własnych potrzeb.

    • Solidne wykonanie
    • Łatwość montażu
    • Trwałość

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    Kod produktu5906489935459