Produkty

Koncentrat czyszczący z cementu Sopro 1 l

Kliknij aby powiększyć

Koncentrat czyszczący z cementu Sopro 1 l

Marka: Sopro

Marka: Sopro

Kod: 415601

|
 • skoncentrowany
 • o silnym działaniu
 • do czyszczenia nalotów cementowych, wapiennych, zapraw oraz wykwitów
Koncentrat czyszczący zaskoczy Cię wysoką funkcjonalnością i uniwersalnością. Dzięki niemu możesz w łatwy sposób usuwać pozostałości po zaprawach cementowych, osady wapienne czy też wykwity z powierzchni odpornych na działanie kwasu. Sprawdza się zatem na płytkach ceramicznych, kamieniu oraz okładzinach klinkierowych. W ofercie znajdziesz też inne preparaty tej marki.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

11 cm

Wysokość opakowania

30 cm

Szerokość opakowania

7 cm

Waga brutto

1 kg

Pojemność w litrach

1 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

na powierzchnie odporne na działanie kwasów: płytki ceramiczne, mozaika, okładziny i cegły klinkierowe, płyty Cotto, płyty z kamieni naturalnych i syntetycznych itp., do stosowania na zewnątrz

Właściwości

usuwa wykwity, naloty cementowe, wapienne i pozostałości zapraw, uporczywe zabrudzenia, stwardniałe osady ze wszystkich, odpornych na działanie kwasów powierzchni

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Marka

Sopro

Nr referencyjny

ZEA 703

Parametry fizyczne i wizualne

Postać

jasnożółty koncentrat

Pojemnik

butelka
Koncentrat czyszczący z pewnością znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego wykonywania prac remontowych w Twoim gospodarstwie domowym, ponieważ dzięki niemu możesz usuwać cementowe zabrudzenia z powierzchni odpornych na szkodliwe działanie kwasów. W związku z tym świetnie sprawdzi się w przypadku płytek ceramicznych, mozaik, okładzin z cegieł klinkierowych czy też z kamienia naturalnego. Doskonale radzi sobie także z wykwitami, pozostałościami zapraw i nalotami wapiennymi. W związku z tym przyda się podczas wielu prac porządkowych w Twoim otoczeniu. Preparat w formie koncentratu wystarczy Ci na długi czas – możesz go wygodnie przechowywać, ponieważ zamknięty został w butelce. W ofercie znajdziesz też inne środki tej marki i dopasujesz je do własnych potrzeb.
Ocena
1 komentarz
22.08.2017
przy licznych remontach okazał się niezrównany, raz czy dwa nie poradził sobie z cementem sam w sobie, ale z odpowiednim narzędziem już tak :)
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Czym myć płytki i jak czyścić fugi

 • Wykończenie

  Jak usunąć glony z elewacji?

 • Wykończenie

  Jak szybko i bezpiecznie czyścić podłogi?

Ocena i komentarz dla:

Koncentrat czyszczący z cementu Sopro 1 l