icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo

Mam przyjaciela piłkarza

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mam przyjaciela piłkarza
7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ta lektura doskonale sprawdzi się jako prezent dla małego fana futbolu – zawarto w niej najważniejsze informacje oraz liczne ciekawostki dotyczące zawodu piłkarza. Książeczka nie tylko będzie bawić Twoje dziecko, ale także uczyć i przybliżać otaczający go świat. Tworzywa, z których wykonano produkt sprawiają, że jest on bardzo lekki i poręczny.

  Cechy i zalety

  W celu udostępnienia dziecku interesujących informacji na temat zawodu piłkarza, możesz podarować mu przedstawioną tutaj książeczkę. Produkt nie tylko będzie bawił dziecko, ale także przyczyni się do jego prawidłowego rozwoju. Główny bohater lektury jest profesjonalnym graczem, który walczy o zwycięstwo w najważniejszym meczu w sezonie – dzięki jego opowiadaniom maluch dowie się, jak wygląda praca zawodowego piłkarza, co należy do jego obowiązków, jak trenuje zawodnik, oraz pozna wiele innych tajników związanych z tym niezwykle interesującym zawodem. Na stronach produktu przedstawiono wiele kolorowych ilustracji, które przyciągną uwagę dziecka oraz pobudzą jego wyobraźnie. Specjalnie dobrana okładka gwarantuje książeczce lekkość – Twoje dziecko z łatwością ją uniesie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość produktu190mm
   Wysokość produktu190mm
   Liczba stron24
   WydaniePojedyncze wydanie
   Grupa wiekowaOd 3 lat
   Kod produktu9788372785190