Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Książki i poradniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Książki i poradniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Mam przyjaciela policjanta

Mam przyjaciela policjanta

7,90
/ szt.
z VAT 5%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Produkt przyda się podczas rozwijania zainteresowań dziecka – świetnie sprawdzi się w przypadku, gdy Twój maluch marzy o tym, by w przyszłości zostać obrońcą prawa. W książce przedstawiono wiele ciekawych historii oraz opowiadań, które przybliżą dziecku, jak wygląda codzienna praca policji oraz co należy do jej obowiązków. Wiele kolorowych ilustracji gwarantuje, że Twoja pociecha chętnie sięgnie po produkt.

  Cechy i zalety

  Oferowana w tym miejscu książka to doskonały podarunek dla dziecka, które pragnie zostać policjantem. Główny bohater Tomek – stróż prawa, opowiada wiele ciekawostek związanych ze swoją pracą oraz życiem. Dzięki niemu mały odkrywca może dowiedzieć się, jak wygląda codzienna służba i co policjant musi zrobić na miejscu włamania. Zdobyte informacje dziecko wykorzysta do rozwoju swojej pasji oraz zainteresowań. Liczne ilustracje, które umieszczono na stronach zainteresują malucha oraz zachęcą go do przeglądania książki oraz przyswajania nowej wiedzy. Właściwa oprawa książki gwarantuje, że Twój syn lub córka nie uszkodzi jej podczas użytkowania, dzięki czemu zachowa ona swój nienaganny stan, a co za tym idzie – także użyteczność przez długi czas.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Szerokość produktu190mm
   Wysokość produktu190mm
   Liczba stron24
   WydaniePojedyncze wydanie
   Grupa wiekowaOd 3 lat
   Kod produktu9788372784070